25.kolo Nučice – Krakovany 3:1 (3:0)

V zápase bylo vidět jak moc nás v předchozích duelech svazoval pocit že musíme vyhrát. Tentokrát se už o nic nehrálo, obě mužstva se pohybují v klidném středu a tak se dal očekávat útočný fotbal. V prvních minutách měli míč na kopačkách spíše hosté, ale branku nikterak přímo neohrozili.
Naopak na druhé straně se dvakrát během dvou minut trefil Filip Kubalík, když dokázal utéct pomalejším stopérum Krakovan. Když pak v 36. minutě završil hattrick po akci Marka Šulce byli hosté úplně na dně.
Druhý poločas již takové tempo nenabídl a vzhledem k horkému počasí nasadili obě mužstva úsporný režim. V 77.minutě po standardní situaci vytáhl Tomáš Krutský míč pouze na břevno a Jan Špinka pohodlně zakončil hlavou a postaral se o čestný úspěch hostů.

Rozhodčí: Milan Bláha
Diváci: 70
ŽK: 62.Lukáš Kulhavý – 65.Jan Špinka, 87.Roman Tlučhoř

Branky: 25.,27. a 36.Filip Kubalík – 77.Jan Špinka

Nučice A: Tomáš Krutský – Marek Šulc, Vojtěch Podolák, Jan Vedral, Dominik Kočí (46.Kamil Hurtík) – Lukáš Kulhavý, Jakub Hervert, Matěj Chromý, Petr Nevšímal ml. – Filip Kubalík (79.Petr Bradáč), Jakub Novák
Trenér: Zdeněk Carvan
Asistent trenéra: Jan Hodík
Vedoucí mužstva: Petr Houdek.

Krakovany: Zdeněk Douděra – Lukáš Neruda, Stanislav Šindelář (40.Miroslav Skokan), Lukáš Jelínek, Michal Věříš – Aleš Dostál, Roman Tlučhoř, Luděk Tlučhoř, Jan Pospíšil – Tomáš Sixta (60.Jan Špinka), Vlastimil Novotný (66.David Chvojka).
Do sestavy kola: Filip Kubalík, Jakub Hervert (Nučice A)

Hodnocení – Nučice A – Jan Hodík – asistent trenéra: Dnes jsme odehráli výborné utkání bez zbytečných starostí. V prvním poločase jsme soupeře přehráli ve všech směrech a vstřelili jsme tři branky. Ve druhém poločase jsme měli několik šancí, které jsme neproměnili a náš soupeř vstřelil jediný gól ve druhém poločase po závaru ve vápně. Jinak jsme byli po celý zápas lepším mužstvem. Hráčům bych chtěl poděkovat za bojovný výkon a chtěl bych pochválit rozhodčího Bláhu za korektní řízení zápasu.

Nučice A – okresní přebor – neděle 11.6.2017 – 17:00 hodin – mistrovské utkání (25.kolo)