Těžké chvíle našeho týmu začínají

Již 8. kolem pokračoval Okresní přebor dospělých, a naši kluci přivítali na domácí půdě celek Malšovic s jasným cílem urvat body, ovšem chyba.
Do zápasu nastoupilo pouze 10 hráčů Emil přišel až ve 40 minutě.
Hosté měli po celou dobu zápas pod kontrolou a upřimně je to nestálo ani moc sil. Náš výkon jde zápas od zápasu dolu, nevím, kde máme hráče, telefony nezvedají, neozvou se.
V Mikulášovicích jsme si alespoň vytvořili šance a převahu v sobotu jsme však bránu soupeře téměř neohrozili.
Moc mě to mrzí, kluky to nebaví nechtěj zabojovat, mají v zádech fantastické publikum, které však marně očekává jarní výkony.
Je na čase si připustit, že na tom nejsme vůbec dobře, a příští týden bude ještě hůř, naším jediným štěstím může být to, že ani ostatní týmy kolem nás nebodují a tak se stím dá pořád něco dělat a snad kluci najdou svojí ztracenou sebedůvěru.
TJ Dolní Habartice – FK Malšovice 0:4 (0:2)
branky: Hvozdovič Petr 3x, Kutzler Jan
sestava D.H.: Pudil – Gaži, Mysliveček, Vencl, Finkes Marek, Pospíšil, Fous, Finkes Miloslav, Lekner, Horvát Kamil od 40 min Horvát Emil
trenér: J. Mikoláš
sestava Mal: Kollinger – Jirásek (60 Kubeš), Zápotocký, Hvozdovič, Janda, Schmidt (80 Radosta), Klínský, Bachura, Kuncl, Hora (65 Gacík), Podloučka (46 Kutzler)
trenér: Antonín Jirásek
rozhodčí: Šimeček Libor, Procházka Radek, Havran Jan
diváků: 60
Celý zápas příliš krásy ani vyložených šancí nepobral, divácí se spíše nudili, zatímco my jsme se vůbec k ničemu nedostali, hosté hráli to co potřebovali.
Prvních 5 minut jsme se snad nepotkali s míčem, soupeř vesele kombinoval na naší polovině a v 10 minutě využil první vážnější šanci, na přihrávku z levé strany si naběhl hráč utkání Petr Hvozdovič a střelou na zadní tyč pod nohama Martina otevřel skóre utkání 1:0.
Další šanci hosté založí na pravé straně, rána jde těsně nad.
Akce po krajích nám dělají velké problémy po jedné z nich míři hráč hostí mimo.
Pomaličku se osmělujeme přeci jenom hrajeme v deseti a je to znát, kličkovat zkouší Kamil místo přihrávky se však zamotá do kliček.
Soupeř se do šancí také přílíš nehrne, v klidu kombinuje a my se nedokážeme dostat na balón.
Soupeřovi náznaky akcí nekončí nějakou šancí a tak se hra odehrává převážně ve středu pole.
Po příchodu Emila, který doplní náš tým do plného počtu se přeci jenom maličko osmělujeme, zapomínáme však na zadní vrátka a toho využije v 31. minutě opět Petr Hvozdovič 0:2.
V závěru první půle si Emil píchne balón poděl golmana, ten ho vykolejí a kopeme pokutový kop.
Lukáš Pospíšil však střelou po zemi nechal vyniknout hostujícícho golmana.
Do druhé půle se snažíme něco vymyslet, jenže hosté nám uštědří kruté K.O.
V 53 minutě po hrubce naší obrany se na pravé straně dostane k míči Petr Hvozdovič a tvrdou ranou pod břevno uzavírá hattrick 0:3.
V 57 minutě se po zmatku v našem vápně dostane soupeř k možnosti zahrávat rohový kop z pravé strany, na ten si ukázkově naskočí Jan Kutzler a hlavou dává mezi našimi čtyřmi hráči na 4:0.
Kluky to evidentně nebaví, nejraději by ze hřiště utekli, fanoušci neúnavně fandí a odměnou jim je pouze smířený úděl kluků, že nevyhrají, srdíčko prostě chybí.
Hosté se do předu neženou a tak se na zápas nedá ani přáliš dívat.
V závěru utkání je ještě po faulu na Emila vyloučen hostující kapitán Zápotocký a to je již z celého neatraktivního duelu vše.
Soupeři gratulujeme k zasloužené výhře, za týden přivítáme na domácí půdě celek Krásné Lípy, ale opět nás bude málo, no musíme ten podzim nějak přežít.

Author: Láďa