Nová sezóna startuje

Vážení příznivci Habartické kopané.
Letní pauza utekla neskutečně rychle a již zítra nás na domácí půdě čeká úvodní duel nového ročníku 2016 – 2017.
Minulá sezóna pro nás skončila velkým úspěchem a bylo by fajn na tento úspěch navázat.
Bude to však velmi těžké, soutěže se účastní 12 vyrovnaných týmů, každý může porazit každého.
Do nové sezóny vstupujeme s několika změnami v sestavě.
Tou hlavní je odchod našeho nejlepšího střelce Petra Horváta, který zkouší štěstí v Benešově nad Ploučnicí v I.B. třídě.
Naopak naše řady rozšíří navrátilec z hostování Tomáš Bambas, a nově také posila z Malšovic, Víťa Fous, který odehrál loňský ročník v dresu Dobkovic.
Dalším pozitivem je také to, že všichni hráči, kteří u nás byli na hostování se stali našimi kmenovými hráči, takže u nás mohou klidně hrát spostu let bez obav, že by si je někdo stáhnul zpátky.
Jak tedy bude vypadat sestava našeho týmu:
Jarda Beneš – Tomáš Bambas, Míla Finkes, Marek Finkes, Gaži Josef, Ondra Hofírek, Víťa Fous, Emil Horvát, Kamil Horvát, Jirka Lekner, Michal Klemera, Kuba Mysliveček, Venca Mysliveček, Luboš Nergl, Lukáš Pospíšil, Martin Pudil, Pavel Špaček, Michal Vencl.
Jako trenér povede náš tým Jirka Mikoláš, Výbor bude fungovat ve složení: Jirka Mikoláš, Honza Balvín, Jarda Záruba, Venca Mysliveček a Ondra Hofírek,
Moje maličkost Vám bude zase přinášet aktuální dění v klubu, reporty ze zápasů, stejně tak foto na fb, a komentáře z domácích zápasů přímo na hřišti.
Zítra v úvodním kole přivítáme na našem nádherném stadionu s neomezenou kapacitou ke stání i sezení :)) nováčka soutěže celek Tatran Rybniště, který skončil v minulém ročníku Okresní soutěže na druhém místě a postoupil k nám.
Zápasy s tímto týmem byly vždy vyrovnané nádherné a bohaté na branky.
Sílu soupeře těžko odhadovat, jistě se před sezónou posílil.
My však musíme doma začít sezónu vítězně a budeme Vás potřebovat.
Utkání začíná v 17:00 a všichni jste srdečně zváni.
TJ Dolní Habartice – Tatran Rybniště
sobota 3.9. 2016 od 17:00 hřiště Dolní Habartice.

Author: Láďa