Podhůří – Staré Buky 8:1 (4:1)

Podhůří – Staré Buky 8:1 (4:1)
18.6.2016. Vážení přátelé tímto musím splnit svou povinnost posledního odehraného utkání sezóny 2015-2016. Vzhledem k tomu, že výsledek již určitě všichni víte, shrnu výsledek krátkým hodnocením. Na půdě v Podhůří se v posledních sezónách Bukovským vůbec nedaří, což je důsledkem toho, že tyto odehráváme jako poslední v sezóně a vlastně nám již o nic “důležitého” nejde. Tentokrát jsme sice lépe začali, když už v 5.min. Jan Prokop otevřel skóre, ale již o 5.min. později domácí z přímého kopu vyrovnali, no a pak již jen góly a fotbal si užívali domácí. Zejména rychlými útoky “ničili” Bukovskou obranu, přičemž si musíme přiznat, že jim to moc práce nedalo. Do poločasu otočili domácí skóre na 4:1, přičemž v přestávce odstoupil zraněný gólman Tomáš Wonka. Ve druhém poločase jej zastoupil hráč Josef Široký, ale i on nedokázal čelit útokům domácích a postupně obdržel další 4 góly. Skóre se zastavilo na konečném “smutném” skóre pro Bukovské – 8:1. Vlastně i toto skóre ukázalo tragickou jarní část sezóny a udělalo smutnou tečku, po sezóně “mistrovské”. Teď již musíme zapracovat na posílení mužstva a na posílení psychiky zůstávajících hráčů.
Zajímavost:
Pro zajímavost jsem také do vlákna tabulky muži umístil celkové tabulky z utkání venku a doma. No na rozdíl od předchozích sezón se nám doma vůbec nedařilo a byli jsme na 12. místě. Za to venku, zejména díky podzimní části jsme skončili na druhém místě.
Pár fotek ze zápasu:
Dále se večer v hospodě U Smrku ve Starých Bukách uskutečnil tradiční “Poslední výkop”, kdy se zde dost věcí vyříkalo a vyřešilo. No doufejme, že nám optimismus vydrží v podzimní části nové sezóny, kdy vzhledem k rekonstrukci kabin odehrajeme všechna utkání na hřištích soupeřů, což bude o to náročnější. Takže připomínám ostrý start, který se uskuteční 13.8.2016 na hřišti v Mostku.
Pár fotek z Posledního výkopu:
Současně bych chtěl připomenout výsledky Krále střelců sezóny 2015-2016. Takže jako loňský rok se králem střelců stal Jan Prokop s 18. vstřelenými góly. Na druhé místo se “prostřílel” Jirka Tošovský se 13. vstřelenými brankami, no a na třetím místě nakonec skončil střelec jara Jan Kuric s 9. brankami. Zasloužená odměna byla slavnostně předána vítězovi na posledním výkopu, jinak samozřejmě děkujeme všem, co se trefili za náš tým, za záda soupeřových brankářů (přehled v tabulce střelců).