Pozvánka na víkendové akce 4.6. a 5.6.2016

Drazí přátelé,
Mám zde pro Vás tip na plně strávený víkend nejen s Bukovskou kopanou.
Takže začneme v sobotu 4.6.2016, kdy od 08:00 hodin se koná na rybářské baště Severka TRAUTENBERKŮV GULÁŠ. Plno jídla ochutnávek a pití je samozřejmostí, takže Vás srdečně zve nejen náš kamarád Pepa Ožďan ale i celý personál.
Po dobrém obědě nesmíme zapomenou včas odejít a od 17:00 hodin zavítat na hřiště do Kocbeří, kde naše mužstvo odehraje své 24. kolo a doufejme, že bude důstojným soupeřem.
Také nesmím zapomenout na naše nejmenší, mladší přípravku, která zavítá k 18. turnajovému kolu na hřiště do Bílé Třemešné, kde se od 09:00 hodin mimo domácího mužstva střetnou s Žacléřem B a Trutnovem.
No a to hlavní na samotný závěr. V neděli 5.6.2016 od 14:00 hodin jste srdečně zváni na dětský den, který na Starobuckém hřišti pořádá Obec Staré Buky, TJ Sokol Staré Buky, z.s. a Myslivecké sdružení Staré Buky. Mimo každoročního dětského klání v různých disciplínách budou k vidění mažoretky a také vojenská technika, kdy za mírný poplatek bude možné nechat své dítko odvézt (s možným návratem). K tomu jako vždy opékání buřtíků a také je zajištěno mnoho dobrého pití v místním občerstvovacím zařízení.
Takže doufejme, že nám bude počasí přát (bez deště) a všechny akce si užijeme, jste srdečně zváni.