E.ON Junior Cup minižáků

V sobotu 23.5. se v Rokycanech uskutečnil 8. kvalifikační turnaj fotbalových přípravek. Ve hře byl postup do Velkého finále. Na turnaj se přihlásilo 24 týmů, které byly rozlosovány do šesti skupin po čtyřech týmech. Vedle “neznámých týmů” se v silné konkurenci objevily i silné týmy SK ZČE Plzeň, FK Nepomuk, SK Klatovy 1898, FC Hořovicko, FC Viktoria Plzeň nebo domácí FK Kohouti Rokycany. Cenné zkušenosti v této tvrdé konkurenci sbíral i náš tým minižáků. Do Velkého finále z Rokycan postupoval jen jeden tým. Velké finále se uskuteční 4. – 6. září 2015 v Roudném u Českých Budějovic.
Z každého týmu se turnaje účastnila dvě mužstva, která hrála vždy souběžně proti dvěma mužstvům soupeře a celkový výsledek byl dán součtem výsledků souběžně hraných utkání. Tento herní systém samozřejmě více nahrával “zavedeným” mládežnickým baštám se silnou hráčskou základnou. Náš tým byl nalosován do skupiny skupiny B s pozdějším vítězem SK ZČE Plzeň, silnými Luby a Planou.
Výsledky našeho mužstva ve skupině:
Chlumčany – Luby 2:13
Planá – Chlumčany 8:4
SK ZČE – Chlumčany 20:0
Vyřazovací boje o 17.-24. místo:
St. Plzenec – Chlumčany 3:8
Chlumčany – Tachov 2:6
O 19. místo:
Planá – Chlumčany 13:1
Celkové pořadí
1.SK ZČE Plzeň
2.FK Nepomuk
3.FK Kohouti Rokycany
4.FK Hořovicko
5.SK Klatovy
6.Mladotice
7.FC Viktoria Plzeň U9
8.Luby
9.Stříbro
10.FC Rokycany
11.Stráž
12.Košutka
13.Horažďovice
14.Město Touškov
15.Nýřany
16.Přeštice
17.Tachov
18.Horní Bříza
19.Planá
20.Chlumčany
21.Vejprnice
22.Losiná
23.Starý Plzenec
24.Kralovice
Fotky z turnaje najdete zde a zde.