Další důležité 3 body

V rámci víkendového kola jsme na domácí půdě přivítali celek Huntířova. Zápasy s tímto soupeřem jsou hodně vyhecované, ale nutno dodat, že výsledkově se lépe daří nám.
Tento souboj však zbuzoval respekt, Huntířov jako první v soutěži dokázal obrat o Body Březiny na jejich půdě, proto se čekal hodně nevyzpytatelný duel.
Záhy se však ukázalo, že to tentokrát tak vyrovnané nebude, soupeř inkasoval 6 branek, nutno však dodat, že přijel pouze v 10 lidech.
TJ Dolní Habartice – FK Huntířov 6:1 (3:0)
branky: Pospíšil Lukáš 3x, Horvát Petr2x, Klemera – Zdich
sestava D.H.: Pudil – Bambas, Mysliveček, Horváth, Vencl – Záruba (46 Lekner), Mysliveček Jakub, Finkes Miloslav, Pospíšil – Horvát, Klemera (60 Nergl)
Hosté přijeli pouze v deseti hráčíchm náš tým chtěl zase uhájit neporazitelnost, to se nám podařilo.Úvod utkání a dá se říci i celý průběh patřil nám, zápas jsme pevně uchopili do svých rukou.
Stále jsme atakovali branku soupeře, ovšem bez úspěchu, soupeř se naší polovinu dostal pouze sporadicky.
Velký zápas odehráli Pospíšil, Finkes a přidal se k nim i Horvát.
Ve 22 minutě přišla první gólová radost Finkes nezjištně našel Klemeru a ten se z 12 metrů nemýlil 1:0.
O 5 minut později získal balón Horvát, přešel přes dva obránce a z 11 metrů mířil přesně 2:0.
Naši hráči si začali dávat balón a místy to vypadalo jako trénink, akce střídala akci, ale gól nikde, tentokrát nás to však mrzet nemuselo.
Ve 43 minutě se hosté pokusili o protiútok, naše obrana zasáhla, k balónu se na půlicí čáře dostal Kuba Mysliveček, ten z první přenesl balón na pravou stranu Mílovi Finkesovi,ten poslal take z první balón do vápna hostí, kde čekal Pospíšil a bylo to 3:0.
Krásná akce proběhla ve 45 minutě, kdy poslal ostrý centr do vápna Finkes, na něj si naskočil Vencl a jen těsně minul.
První půle tak skončila výsledkem 3:0.
Ve druhém poločae byli hosté ještě odevzdanější.
Ve 47 minutě zvýšil Pospíšil již na 4:0.
Jediný záchvěv hostí byl po rozehrávce po tomto gólu, kdy hned z první vystřelil Zdich, trefil naší bránu, sice v ní stál Pudil, balón chytil, ten mu však vypad lz ruky a ejhle byl v brance 4:1.
Tento zápas patřil Pospíšilovi, který v 60 minutě po spolupráci s Horvátem završil hattrick a zvýšil na 5:1.
Hosté byli na lopatkách a v 68 minutě zvýšil Horvát na 6:1.
Hosté hned po tomto gólu slovně napadli rozhodčího a ten než by dal dvě červené karty ukončil raději zápas.
V příštím kole nás čeká šlágr kola v Březinách, bude to přímý souboj o první místo v tabulce, domácí jsou velkým favoritem, ale mi se budeme chtít fotbalem bavit a předvést dobrý výkon.

Author: Láďa