Mistrovské utkání: Žákava – Chlumčany A 2:2 (1:2) PK 5:6

I.B třída sk. B, 22. kolo, 16.5. 2015
G: Lachman, Havlíček
S: Lösch P. – Fleissig, Lenk, Milota, Šmíd – Havlíček, Dušek, Tomášek L., Voller – Kraus (Fořt, Vojáček), Lachman.
Utkání jsme odehráli v kombinované sestavě. Přesto jsme v 1. poločase byli lepším celkem a z brejků jsme si vytvářeli velké šance. Dvě z nich jsme využili a dostali jsme se do dvoubrankového vedení. Domácí ale ještě do poločasu stihli výsledek zkorigovat. Druhý poločas už byl z naší strany horší, domácím jsme postupně přenechali iniciativu. I tak jsme se ale po brejcích dostávali do šancí. Ty jsme ale neproměnili a to nás stálo zisk tří bodů, protože domácí nakonec v 85. minutě dokázali vyrovnat na 2:2. V samotném závěru jsme ještě měli velkou šanci, ale strhnout vítězství na naší stranu v základní hrací době se nám nepovedlo. V penaltovém rozstřelu Petr Lösch chytil 2 penalty domácích, a tak si nakonec ze Žákavé odvážíme cenné 2 body.