Výhra v Huntířově se zrodila po výborném výkonu

Minulé kolo se u nás nehrálo, soupeř z Prysku nepřijel pro nedostatečný počet hráčů na srazu, tak bylo utkání kontumováno v náš prospěch v poměru 3:0.
Stejným výsledkem dopadl i nedělní duel v Huntířově, s tím rozdílem, že tam se hrálo.
Naši kluci byli celý zápas jasně lepším týmem a soupeře nepustili téměř k ničemu.
Tři body jsou hodně cenné a důležité, protože se v sobotu doma můžeme poprat zatím se suverénem letošního ročníku a také výborně hrajícím týmem Březin.
Report ze zápasu si pro Vás opět připravil Luboš Nergl
FK Huntířov – TJ Dolní Habartice 0:3 (0:2)
branky D.H.: Klemera Michal 2x, Finkes Marek
sestava D.H.: Beneš – Gaži, Bambas, Špaček, Vencl – Pospíšil (46Nergl), Finkes Marek, Finkes Miloslav, Klemera(70 Chorvát) – Pudil, Záruba
V dnešním zápase jsme zajížděli na hřiště tradičního soupeře,celku Huntířova
Zápas se začal na celkem podmáčeném terénu(hlavně v prostoru horní branky)zcela jesně v naší režii.Kluci si to strkali pěkně po zemi a hlavně po křídlech,převážně po pravé straně a jeden útok střídal druhý.
Za prvních 20 min.jsme měli 4 takřka 100% tutovky,když postupně selhali v koncovce 2krát Záruba(jednou nastřelil tyč),Pudil,který zakončoval kolenem a Klemera.
Nicméně ve 20-té minutě vyslal Mila Finkes do uličky Klemeru a ten nezaváhal 0:1.
Po této brance jsme však už již tradičně trochu polevili a soupeř nás mohl po ojedinělé akci potrestat,když po špatné rozehrávce naší obrany šli 2 útočníci sami na naši bránu.Jarda Beneš však tuto situaci bravurně vyřešil a tak jsme po chvíli potrestali domácí podruhé.
Nakopnutý balon důsledně sledoval Marek Finkes,který vytvořil tlak na obránce,a jeho malou domu ještě stačil před brankařem vypíchnout,ovšem za cenu faulu-jasná penalta. K té se postavil Klemera a se štěstím prostřelil brankaře 0:2
V zápětí odpískal hlavní rozhodčí konec poločasu.
Do druhého nahradil Nergl nevýrazného Pospíšila,hra však už neměla na rozbahněném a hrbolatém terénu takovou kvalitu jako v poločase prvním.
V několika slibných šancích se ocitl Pudil,ale snad vinou jeho nadměrné snahy přišly skoro všechny v niveč
Každopádně se nakonec jedna ujala,vstřelili jsme třetí uklidňujicí branku,a to dost kuriozním spůsobem.
Mára Finkes vyslal zhruba 10 metrů za půlkou kolmici na Pudila,který šel sám na brankaře,ten(brankař) se však více věnoval tomu jak Martina zastavit(a také ho fauloval) a míč,aniž by ho někdo tečoval proto v pohodě doputoval až do brány 0:3.
Domácí si pak vytvořili nevýrazný tlak,za zmínku však stojí jen Bambasova špatná rozehrávka a Benešovo podlkouznutí z níž mohli udeřit,výsledkem však byla jen srážka dvou domácích hráčů při jejich golové tutovce.
V samotném závěru došlo k nezaviněné srážce našeho obránce Špačka s domácím hráčem,kterého nakonec museli odnést na nosítkách a rozhodčí raději zápas ukončil.
3 body jsme si tedy po velmi solidním výkonu celého týmu( výborný výkon krom jiných předvedl Vencl) odvezli a těšíme se na domácí zápas s prvním týmem,celkem SK Březiny.

Author: Láďa