Krutá prohra v Šachově

V rámci dalšího kola fotbalové III. třídy jsme zajížděli na púdu Starého Šachova, kde se nám příliš nedaří.
Bohužel ani neděle nebyla vyjímkou, přesože jsme hráli vyrovnanou partii, pětkrát jsme inkasovali, soupeř od začátku provokoval a slovně naše hráče urážel, přesto byl vyloučen musím říci, že zaslouženě náš golman, neomlovám ho, ale komu z Vás by se líbilo kdyby Vás dvacetiletý spratek přirovnával k pánskému přirození.
Jelkož se nacházím ve zdravotní neschopnosti, připravila si pro Vás průběh zápasu naše nová asistentka Jindřiška Červenková.
Kemp Starý Šachov – TJ Dolní Habartice 5:1 (3:0)
branka d.H.: vlastní
sestava D.H.: Beneš (25 Pudil)-Mysliveček Václav, Špaček, Bažant (55 Kulka), Bambas – Mysliveček Jakub,Finkes Miloslav, Klemera, Pospíšil (40 Sejkora) – Vencl, Pudil
trenér : Jiří Mikoláš
Zápas ze Starým Šachovem jsme očekávali opravdu těžký. Naši kluci v prvních 20minutách měli 4golóvé šance ale ani jedna nebyla proměněna a za to jsme byli potrestáni prvním gólem o pár minut později Pavel Špaček fauloval soupeře a byla z toho penalta. Beneš tipnul správnou stranu ale ani to nestačilo a přišel další gól.
Ve 25minutě jeden ze soupeřů slovně napadl Jardu Beneše a ten ho udeřil a hra pokračovala v 10-ti lidech.
Do brány nastoupil Martin Pudil. Kluci se stále snažili a vytvořili jsi další šance ale ani z toho nebyl žádný gól a Šachov opět trestal dalším gólem. Tím první poločas skončil 0:3.
V druhé půlce jsme měli opět několik šancí a konečně jsme snížili na 1:3 ale to stále nestačilo. Hra byla opravdu vypjatá rozhodčí pískali opravdu všechno což zapasu moc nepomohlo a na hřišti bylo “nepříjemné” dusno.
Snažili jsme se zápas obrátit v náš prospěch ale už docházeli síly a Šachov nám dal další gól a skóre bylo 1:4 po té jsme měli ještě pár šancí ale opět nepřálo štěstí a nedokázali jsme o jeden gól snížit. Ke konci zápasu nás Šachov potrestal ještě jedním gólem a skóre bylo už 1:5 a to už se nedalo srovnat tak kluci chtěli aspoň zápas dohrát v klidu
.Těsně před koncem zápasu jsme měli ještě jednu šanci ale ani to nestačilo a zápas skončil teda 1:5.Na tento zápas musíme rychle zapomenout a připravit se na další zápas který hrajeme na domácím hřišti proti našemu rivalovi Markvartice,který se hraje v sobotu od 13:15

Author: Láďa