Mistrovské utkání: Žihle – Chlumčany “A” 4:1 (2:0)

G: Fidler, Hora, Najmon, Tiesl – Nohava.
ŽK: 0:3
ČK: 0:1 (Hrdlička)
S: Lösch – Šmíd, Havlíček, Milota, Tomášek J. – Kraus, Hrdlička, Tisot, Šimána – Janoušek, Nohava.

Dlouhodobě se potýkáme s malým počtem hráčů. Zraněný Honza Lenk se nestačil vyléčit zraněný sval, a tak jsme měli k dispozici pouze deset hráčů do pole a nikoho na střídání. První poločas byl z naší strany špatný, domácí byli lepší a díky dvěma povedeným střelám z hranice velkého vápna vedli v poločase 2:0. Ve druhé půli jsme zjednodušili hru a dostali jsme se do hry. Podařilo se nám Lukášem Nohavou po centru Pavla Šimány snížit na 2:1. V této fázi zápasu jsme hráli dobře, náš tlak ale utlumila červená karta, kterou po faulu obdržel Jirka Hrdlička. Přesto jsme se i o deseti tlačili dopředu. Šance jsme si vytvářeli hlavně ze standardních situací. Po jedné z nich Libor Milota hlavičkoval jen těsně vedle branky domácích. V závěru zápasu jsme riskovali, otevřeli obranu a domácí toho využili ke vstřelení dvou branek. Zlepšený výkon ve druhé půli na zisk alespoň jednoho bodu nestačil.