Mistrovské utkání: Chlumčany “A” – Svéradice 0:3 (0:1)

I.A třída, 20. kolo, 5.4. 2014
G: Beránek 2, Chaloupka.
ŽK: 2:1
S: Lösch – Šmíd, Lenk (Vodička), Milota, Fleissig – Kraus, Tisot, Hrdlička, Šimána – Havlíček, Nohava.
Krutý výsledek, který neodpovídá průběhu zápasu. Hlavně v 1. poločase jsme podali dobrý výkon. Vypracovali jsme si dvě velké šance, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Když už se Honza Havlíček gólově prosadil, zastavil ho praporek asistenta rozhodčího – ofsajd. Také hosté si vypracovali jednu velkou šanci, ale skórovat se jim podařilo až v závěru poločasu, kdy nikým neatakovaný hráč zpoza velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. Druhý poločas už byl z naší strany horší. Soupeř nás začal přehrávat, přesto jsme si opět vytvořili dvě velké šance. Osud utkání rozhodl laciný druhý gól hostů, kteří využili několikanásobných chyb a nedůrazu našich obránců. V závěru zápasu padl do naší sítě ještě třetí gól. Naše situace je po další prohře kritická…