Rekord Davida Součka překonán!

Když byl v květnu roku 2010 vyloučen v tomto zápase David Souček po dvou minutách svého pobytu na hřišti, vypadalo to, že tento počin nelze nikdy a nikým atakovat. To, že nic není nemožné, a nikdy se nemá říkat “nikdy”, dokázal ve včerejším utkání Zimního turnaje Senco Doubravka (výhra 5:1 na Slavojem Mýto) náš hráč Tomáš Fořt, pro mnohé kontroverzní, ale zároveň v chlumčanské kronice svým specifickým rukopisem již znatelně zaznamenaná postava. Ze hřiště byl vykázán cca po 20 sekundách pobytu.
Existuje v chlumčanské historii ještě nějaké jiné rychlejší vyloučení? Na jakého hráče vzpomínáte jako na opravdu zlého a často vylučovaného? Navrhuji rozpoutat diskuzi! Za sebe jmenuji tři jména: Miroslav Štych (Pajda), Lukáš Tomášek (Tomis) a ve své době i Jiří Vlček (Vlčák), ale nejsem historik, má paměť sahá tak maximálně do roku 1993-1994. Tuším ještě nějaká jména, zejména z počátku devadesátých let, ale to už nechám to na vás…
Co se týče Tomáše, pochopitelně ho za vyloučení chválit nemůžu, ale za sebe mohu říci, že s tímto člověkem na hřišti nuda nikdy nebyla a soudě podle jeho nadšení do fotbalu, zdravotního stavu a kondice, ještě dlouho nuda nebude!

Author: david