TJ SOKOL BULOVKA INFORMUJE

 

TJ SOKOL BULOVKA INFORMUJE

 Na úvod svého příspěvku se vrátím o několik týdnů zpět.Jak jsem vás již informoval, náš sportovní klub obdržel od Nadačního fondu Veolia grant na podporu mládežnického sportu na Bulovce.

Řediteli nadačního fondu jsem odeslal dopis následujícího znění:

Nadační fond Veolia

k rukám ředitele nadačního fondu

Pařížská 11

110 00 Praha 1

 

V Bulovce dne 10.5.2013

 

Vážený pane řediteli,

jménem členů TJ Sokol Bulovka si Vám dovoluji upřímně poděkovat za poskytnutí finanční částky ve výši 23.000,-Kč z vašeho nadačního fondu.

Nestává se tak často, spíše vůbec ne, že by se někdo zajímal o činnost našeho sportovního oddílu v místě, kde opravdu dávají lišky“dobrou noc“.Frýdlantský výběžek na severu Čech je opravdu místo, o které není ze strany našich volených orgánů velký zájem.Vždyť jen nezaměstnanost zde dosahuje 20%.

O to více náš těší,že zrovna Vaše společnost si na nás vzpomněla.Kromě Vás patří náš dík i ing.Maryškovi,s jehož neskutečnou pomocí nám dotace byla přidělena.

Ještě jednou Vám děkuji a jsem s pozdravem

JUDr.Petr Dušek

předseda TJ Sokol Bulovka

 

Právě díky ing.Maryškovi,který se na Bulovce spolu s manželkou zabydlel ,jsme grant obdrželi.Předávání grantu dne 27.6.2013 ve sportovním areálu Benedikt v Mostě jsem se spolu s ing.Maryškou zúčastnil .Setkání se členy nadačního fondu i dalšími obdarovanými bylo velice příjemné.Za část obdržených peněz jsme již zakoupily pro dorostence teplákové soupravy a další část peněz je určena na další sportovní vybavení a činnost doroteneckého družstva.

Něco málo k další sportovní činnosti našeho oddílu kopané:

Naše družstvo TJ Sokol Bulovka „A“ pokračuje další sezonou v I.B třídě, ale zahájení nebylo nijak slavné.V prvním utkání proti oddílu z obce Bílá hrané u nás doma jsme soupeři podlehli 0:2.Naše družstvo TJ Sokol Bulovka „B“ snad výkon áčka kopírovalo, protože také u nás doma prohrálo své první utkání 2:3 s Oldřichovem.Dorostenci odjíždí teď v sobotu do Lučan a tak uvidíme, jak se povede i jim.

Začátek sezony nic moc,ale snad se dopracujeme lepších výsledků tak, jako v předchozím ročníku, kde se nám začalo dařit až v okamžiku,když se sezona pořádně rozjela.

Přeji všem našim sportovcům co nejlepší výsledky a našim fanouškům,ať podporují i nadále sport v naší obci.K tomu stačí málo…….co nejvíce diváků na domácích zápasech a alespoň několik při výjezdech na venkovní utkání.

Před uzávěrkou:

Dne 24.8.2013 proběhl na hřišti v Arnolticích 1.ročník Memoriálu Pavla Tomáše,kterého se zúčastnilo 6 družstev.

TJ Sokol Bulovka zajistil „nezbytnou „ úpravu hřiště,poskytl branky a sítě .Program probíhal od ranních do pozdních večerních hodin a kromě sportovního klání i s doprovodným hudebním programem.Věnoval jsem pro první tři družstva poháry jako upomínku na tento 1.ročník.Z celého sportovního dne je podstatné to, že první místo obsadilo družstvo Arnoltic, které hrálo pod názvem“Kamerun“ a jehož členem byl i Pavel Tomáš ml.Tak se to povedlo!!!Na závěr celého dne byla věnována minuta ticha panu P.Tomášovi a přáním, aby i příští rok a v tutéž dobu byl uspořádán 2.ročník a snad i s větším množstvím sponzorů.

Měli bychom si vážit všech aktivit,které probíhají na území našich obcí a snad zde byla založena nová tradice v Arnolticích, alespoň ta sportovní.Níže je alespoň jeden snímek z memoriálu.

 

 

V Bulovce dne 24.8.2013 JUDr.Petr Dušek-předseda TJ Sokol Bulovka

Author: Petr Dušek