Pravonín

12. koloNeveklov – Pravonín 6:2
V prvním poločase udělali aktivnější domácí dvě hrubé chyby v obraně a soupeř je nemilosrdně potrestal. V závěru si domácí vynutili tlak, ale víc než snížit nestačili. Do druhého poločasu vlétli Neveklovští jako uragán. K obratu zavelel kapitán Hameta, který nejprve ve 48. minutě vyrovnal na 2:2 a za chvíli otočil stav na 3:2. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, ale vlastní gól (4:2) po rohu Čichovského je srazil do kolen. Následně byl vyloučen pravonínský hráč, zápas se dohrával a domácí v exhibičním závěru přidali ještě dvě branky a mnoho šancí ještě nevyužili.

Branky: Hameta 2, Znamenáček, Zimmel, vlastní, Čichovský – Zavadil, L. Vlasák. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 4:3. ČK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2

Neveklov: Šiška – Váňa, Rabiňák, Semerád, Novák – Havránek, Znamenáček, Hameta, Zimmel – Čichovský, Vitouš. Střídali: Bočkay, Šteiger, Jakub Novotný, Jan Novotný

Pravonín: Doškář – M. Hoch, Lejček, Kodeda, Zavadil, T. Babický, Vlasák, M. Babický, Hrubeš, Javorský, Studnička

Author: Super User