Mikulovice – Hlučín 0:1

V souboji týmů ze spodních pater tabulky Moravskoslezské fotbalové ligy se radovali na úkor nováčka soutěže hráči Hlučína. Vyrovnaný duel rozhodl ve druhém poločase Petr Ondrušík.

„Hrál se oboustranně důrazný fotbal. My jsme se dokázali domácí hře přizpůsobit, a to byla naše výhoda,“ řekl po zápase hlučínský záložník Petr Ondrušík. „Domácí měli možná více gólových šancí, ale branku na rozdíl od nás nedali,“ pokračoval jediný střelec zápasu. Rozhodující moment zápasu přišel v 78. minutě, Hudeczek se pěkně uvolnil, přihrál na Ondrušíka, který střelou na přední tyč, do protipohybu brankáře zajistil hostům tři body. „Pomohla nám remíza s Opavou, nyní musíme doma ještě porazit Žďár, tak ať máme v zimě klid na přípravu,“ doplnil záložník FC Hlučín.

„Tohle nebyl z naší strany povedený zápas. Ještě úvodní minuty ušly, měli jsme i pár šancí, ovšem naše produktivita je mizerná. Chyběl nám Eršil, Krčmařík a Skopal a najednou zjišťujeme, že někteří hráči na tuto soutěž nestačí. Na některých postech to dnes byl katastrofický výkon, navíc, když nedáte gól, nevyhrajete,“ konstatoval Antonín Mura, trenér Mikulovic.

FK Mikulovice – FC Hlučín 0:1 (0:0)

Branka: 78. Ondrušík.
Hlučín: Andrejko – Žižka, Bogdaň, Heiník, Malchárek – Wludkyka (58. Hudeczek) – Mucha, F. Hanus, Ondrušík – M. Hanus (80. Ptáček) – Lukáš. Trenér Petr Samec.
Mikulovice: Karabina – Švacha, Sedlák (65. Švehla), Pinkava, Švancer – Stránský (71. Sabó, M. Navrátil, Urban, Ficek – Lokša, Chlebek (46. Šebesta). Trenér: Antonín Mura.

Autor: Roman Brhel, Jan Kastner

Převzato z sumpersky.denik.cz

Author: FK MIKULOVICE