Mistrovské utkání: Staňkov – Chlumčany “A” 7:5 (4:1)

G: Bauer 2, Brož, Homolka, Janka, Sekereš, Zahoř – Milota 2 (2x PK), Havlíček, Nohava, Šimána
ČK: 0:1 (Lösch)
ŽK: 2:5
S: Lösch (Fryš) – Hodan, Lenk, Milota, Šmíd – Voller, Tomášek J. (Tisot), Tomášek L. (Němeček), Šimána – Dušek, Nohava (Havlíček).
Brzy jsme prohrávali 1:0. V 10. min. byl navíc vyloučen Petr Lösch a z nařízené penalty domácí zvýšili na 2:0. Za dalších 5 minut to bylo 3:0 a vypadalo to, že je po zápase. Povedlo se nám snížit na 3:1, do poločasu však domácí ještě přímo z rohu zvýšili na 4:1. Za druhý poločas si naše mužstvo zaslouží pochvalu – i o 10 hráčích jsme sahali po remíze, kdy jsme 2x snížili na rozdíl jediného gólu. V samotném závěru jsme neproměnili vyloženou šanci a domácí z protiútoku završili skóre zápasu na 7:5.