Maršovice

11.koloMaršovice – Neveklov 4:0
Maršovice v domácím prostředí udržely opět čisté konto a o vysokém vítězství rozhodli mezi 27. až 45. minutou. Na začátku vychytal neveklovský Kolev kanonýra Žížalu, aby z protiútoku předvedl své kvality brankář Pechač. Další šance měli Maršovičtí R. Hašek a Žížala, ale skóre se měnilo až v 27. minutě díky Zavadilovi. Za chvíli mohl vyrovnat Bočkay, ale vylámal si zuby na pozičně výborně postaveném Pechačovi.Ve 34. minutě se domácí radovali podruhé, když Hlaváč z úhlu nachytal Koleva na švestkách. V závěru poločasu se po akci Hampešta prosadil z úhlu Žížala a z trestného kopu z hranice šestnáctky, vymetl pavouky v růžku hostující branky R. Hašek. Druhý poločas již neměl takovou kvalitu a zejména domácí, kteří postupně vystřídali čtyři hráče, se nemohli prakticky až do konce utkání dostat do tempa. Hosté z ojedinělích protiútoků hrozili, ale Bočkay ani Čichovský domácí branku netrefili. Maršovice jsou tak bod za vedoucím Divišovem a vzájemný souboj, který jistě přinese zajímavou podívanou, je na pořadu v neděli v Maršovicích.

Branky: 27. Zavadil, 34. Hlaváč, 43. Žížala, 45. R. Hašek. Rozhodčí: Rosenvald. ŽK: 0:1. Diváci: 110. Poločas: 4:0.

Maršovice: Pechač – Zderadička (54. Šach), Bartoš, Procházka (56. Fišer), Šetina – Hlaváč, R. Hašek, Žák (68. M. Hašek), Hampešt – Žížala (74. Řezníček), Zavadil.

Neveklov: Kolev – Zimmel, Havránek, Loucký (46. Jakub Novotný), Znamenáček, Čichovský, Hameta, Novák, Semerád (74. Jan Novotný), Král, Bočkay.

Author: Super User