Výsledková krize nadále pokračuje

Stále se nedaří, brána soupeře, jako by pro nás byla zakletá, někdy mi přijde, že i kdyby soupeř pověsil do brány ručník, tak mi ho budeme trefovat.
Reportáž ze zápasu s Bynovcem pro Vás sepsal Jirka Mikoláš, kterému já mnohokrát děkuji a pojďme se podívat na průběh zápasu jeho očima.
TJ Dolní Habartice – FK Bynovec 1:1 (1:0) 5:6 pk
sestava D.H.: Beneš( 52 Pudil) – Chorvát, Mysliveček Václav, Kulka, Bambas (65 Gaži Josef) – Marek Finkes, Miloslav Finkes, Sejkora, Pospíšil (51 Nergl), Pudil, Špaček
trenér: Jiří Mikoláš
Každé vítězství by nás posunulo ke špičce tabulky, ale již třetí zápas nejsme schopni rozhodnout ve svůj prospěch a získat kýžené tři body.
První poločas jsme koncertovali, hlavně záložní řada,
Hosté se naší polovinu dostávali sporadicky a celkem byli bezzubý.
Vše jim stačila zkazit naše obrana nebo již záloha.
Vyložené šance nedali Pospíšil a Pudil, Špaček a Finkes st., stříleli často, ale nepřesně.
Dobře podporovali záložní řadu a útok Chorvát s Bambasem, do útoku se pouštěl také Mysliveček, na Kulku vzadu byl spoleh.
Gól padl až ve 29 minutě, po centru z pravé strany zavěsil hlavou Martin Pudil 1:0.
Až do konce poločasu útočíme a útočíme, ale gól už nevsítíme.
Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním získat tři body a vsítit ještě branku.
Naši hráči však hosty podcenili, a mysleli si, že ten gól tam spadne sám.
Obraz hry se rapidně změnil.
Hosté přebrali iniciativu a začali hrát lepší fotbal než my.a hned brzy po poločase, v 52 minutě, zahrávají roh a je to 1:1.
V 57 minutě se zranil Jarda Beneš (prst u levé ruky), a musel ho vystřídat Pudil.
Do konce zápasu se hrál vyrovnaný fotbal, ten kdo by dal gól, ten by asi vyhrál.
Oběma mužstvům dobře fungovala obrana Martin Pudil vychytal minimálně 4 gólové šance hostí.
My jsme až do konce zápasu byli jalový.
V 65 minutě se zranil Tomáš Bambas a vystřídal ho Gaži, který se téměř po dvou měsících ukázal na zápase.
V závěru jsme měli také gólové šance, ale nebyli jsme důrazní (Finkes Marek, Sejkora Špaček, Pospíšil)
O dvou bodech pro hosty rozhodly pokutové kopy, které se stávají naší černou můrou.
Penalty proměnily: Mysliveček, Finkes Miloslav, Finkes Marek, Špaček, Kulka, neproměnili: Sejkora (tyč), Nergl (vychytal ho golman, vypadalo to jako by to bylo schválně.)
V posledním zápase se představíme na půdě Huntířova, tak snad alespoň loučení s podzimem bude vítězné.

Author: trenér Jirka