Přestavlky

10. koloNeveklov – Přestavlky 0:3
V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas bez vyložených šancí. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Po perfektně provedeném přímém kopu se trefil Kačírek, druhý gól vsítil po rohovém kopu Pohůnek a na konečných 0:3 upravil po samostatném úniku kapitán Pavel Mrázek. Pro domácí je výsledek ještě milosrdný, protože hosté ještě dvakrát trefili konstrukci branky a minimálně tři vyložené šance zahodili. Neveklovští hráli špatně a za celý zápas jen jednou trefili branku soupeře.

Branky: Kačírek, Pohůnek, P. Mrázek. Rozhodčí: Irion. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Neveklov: Kolev – Váňa, Semerád, Šteiger, Novák – Zimmel, Znamenáček, Hameta, Kozel – Čichovský, Šiška. Střídali: Bočkay, Loucký, Novotný.

Přestavlky: Bečvář – Berka, Novák, Sisel, Pantoflíček – Braný, P. Mrázek, Kačírek, M. Mrázek – Mastný, Brambora. Střídali: Blokeš, Pohůnek.

Author: Super User