Vrchotovy Janovice

5. koloVrchotovy Janovice – Neveklov 3:1 (0:0)
V první půli viděli diváci vyrovnaný a rychlý fotbal, místy však přehnaně tvrdý a často přerušovaný pro fauly. Domácí měli silně vychýlenou mušku jako Vrkoslav, třikrát Sochůrek a ani trestný kop Potůčka se nevešel mezi brankové tyče. Hosté zahrozili až ve 36. minutě ze závaru, ze kterého dopravil Znamenáček míč do sítě, ale radost z úspěchu zkazil hostům asistent rozhodčího odmáváním postavení mimo hru. A když i domácí Procházka nedosáhl na míč po přihrávce Potůčka, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.
Ve druhé půli se na hrací ploše objevil po dlouhé odmlce domácí kanonýr Němec a hned přinesl oživení v útoku, když míč po jeho centru hlavičkoval Potůček do tyče. V 54. minutě odpískal hlavní rozhodčí po konzultaci s pomezním (za úmyslnou ruku ve velkém vápně) pokutový kop, což se hrubě nelíbilo hostům, kteří to také dávali rozhodčímu hlasitě najevo. Penaltu s přehledem proměnil Střihavka. Následně hlavička Němce skončila vedle a ani na druhé straně nevyrovnali hosté ze závaru. V závěru se ale diváci nenudili. Nejprve Potůček propálil, vše, co mu stálo v cestě (2:0), aby byl vzápětí vyloučen po faulu kapitán hostů Hameta. Přesto Neveklovští nehodili flintu a v deseti snížili Vitoušem do prázdné branky po přihrávce Čichovského. Hosté vsadili vše na útok, jenže nevyrovnali, naopak Němec po brejku a centru Střihavky upravil na konečných 3:1, i přes přes hlasité a důrazné protesty hostů, kteří vehementně reklamovali postavení mimo hru.

Branky: 54. Střihavka (z PK), 78. Potůček, 90. Němec – 87. Vitouš. Rozhodčí: Špička. ŽK: 2:5. ČK: 79. Hameta (N). Diváci: 75. Poločas: 0:0.

Vrchotovy Janovice: Vávra – Suchan, Hampl, Kadlec, Trojan (46. Němec) – Střihavka, Linhart, Sochůrek, Procházka (60. Sázavský) – Potůček (91. Bursík), Vrkoslav

Neveklov: Kolev – Zimmel, Havránek, Novák, Znamenáček – Čichovský, Hameta, Váňa (70. Král), Semerád – Rabiňák, Šiška (52. Vitouš)

Author: Super User