Struhařov

7. KoloStruhařov– Neveklov 3:0
Domácí měli v průběhu zápasu navrch a nepřipustili žádnou pochybnost o výsledku. První branku zařídil v 10. minutě Jan Hroch, když vyslal do úniku po levé straně Davida Sysla a následně si naběhl na jeho přihrávku a skóroval.
Krátce po přestávce zvýšil Zmek a v 67. minutě stanovil konečnou podobu výsledku Kremina.

Branky: 10. J. Hroch, 51. Zmek, 67. Kremina. Rozhodčí: P. Balík. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Struhařov: P. Pessr – Kůstka, Zd. Pessr, Hovorka, Hanibal – J. Sysel, O. Hroch, Zmek, Koblasa – D. Sysel, J. Hroch. Střídali: Kremina, Veselý, Dudík, L. Sysel.

Neveklov: Kolev – Kozel, Havránek, Novák, Znamenáček, Čichovský, Hameta, Semerád, Rabiňák, Vitouš, Šiška. Střídali: Jakub Novotný, Jan Novotný.

Author: Super User