Popovice

6. koloNeveklov – Popovice 6:1
Popovice přijely do Neveklova posílení o Pavla Borovce z Poříčí, ale ani ten jim příliš nepomohl a hosté podruhé za sebou inkasovali šest gólů. V první čtvrthodině se hrál vyrovnaný, bojovný zápas a za kratší konec tahali domácí, když střela Matušky z rohu šestnáctky šla těsně vedle. Neveklovští se oklepali a začali vystrkovat růžky. Znamenáček po přihrávce Vitouše trefil náruč brankáře Heřmánka a Šiška po centru Čichovského hlavičkoval vedle. Ve 32. minutě již Čichovský prošel z vlastní poloviny až před brankáře a krásnou střelou z hranice šestnáctky otevřel skóre.
Do druhého poločasu vstoupili Neveklovští s velkou aktivitou, začali více běhat a přišly i branky. Po brejku a centru Čichovského zvýšil Znamenáček z akrobatické pozici patičkou na zadní tyči na 2:0. Po hodině hry přidal Šiška třetí gól po krásné akci na jeden dotek s Vitoušem a Znamenáčkem. Vzápětí fauloval domácí Kozel a penaltu proměnil Slepička. Hosty gól nakopl a během tří minut neproměnili tři šance. Postupem času ale otvírali obranu, čehož domácí z brejků využili, když Čichovský třikrát nabíjel Vitoušovi.

Branky: Vitouš 3, Čichovský, Znamenáček, Šiška – Slepička. Rozhodčí: Malíř. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Neveklov: Kolev – Váňa (70. Král), Rabiňák, Semerád, Novák – Kozel, Znamenáček, Čichovský, Zimmel – Vitouš, Šiška

Popovice: Heřmánek – Hocek, Jakub Hovorka, Slepička, Vondruška – Žížala (65. Jiří Hovorka), Kaucký (46. Kropáček), Borovec, Veselý – Matuška, Filip

Author: Super User