Jankov

9. koloJankov – Neveklov 4:1 (1:0)
Od úvodu utkání byli aktivnější domácí a kanonýr Horčička se prosadil gólově hlavou. Až do konce prvního poločasu se Jankovští neustále tlačili do útoku, ale své šance neproměnili. Hosté se sice snažili o rychlé kontry, ale dobře hrající domácí obrana jim vždy vystavila stop. Druhý poločas otevřel svojí druhou brankou Horčička, když zakončil rychlou kombinanční akci. Poté si domácí obrana vybrala slabší chvilku, když nejlepšího hráče Neveklova Čichovského, nechala projít od poloviny hřiště až do zakončení, které provedl bravůrně. Ihned po rozehrání ale unikl Horčička, přeloboval brankáře téměř z nulového úhlu a dovršil svůj hattrick. Poté již měli domácí utkání plně ve své režii a ještě neproměnili řadu šancí. Na konečných 4:1 dorazil míč po závaru do prázdné brány Říha.

Branky: Horčička 3, Říha – Čichovský. Rozhodčí: Cacák. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Jankov: Nerad – Hameršmíd, D. Čermák, Peroutka, Procházka, Balík, P. Skála, Říha, Vrzal, L. Skála, Horčička. Střídali: Šimánek, M. Čermák, Kratochvíl.

Neveklov: Kolev – Zimmel, Havránek, Novák, Znamenáček, Čichovský, Hameta, Šteiger, Semerád, Král, Kozel. Střídali: Loucký, Jan Novotný, Jakub Novotný.

Author: Super User