Dolní Kralovice

8. koloNeveklov – Dolní Kralovice 1:1 (0:0)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Domácí drželi častěji míč na kopačkách, ale výborně hrající obrana hostů jim dovolila pouze dvě střely ze střední vzdálenosti. Kralovičtí hrozili z brejků a výborný Kolev jim zlikvidoval tři samostatné úniky.
Druhý poločas byl podobný prvnímu. Domácí drželi balón, ale přes výborně organizovanou obranu hostů se nemohli dostat do zakončení. Navíc po hodině hry přišel z ojedinělé šance Kralovic centr, po kterém si po několika odrazech vsítil vlastní branku Zimmel. Poté vyvinuli domácí tlak, ale v největší příležitosti netrefil Vitouš z malého vápna odkrytou branku. Až v 86. minutě se domácí dočkali vyrovnání po centru a zakončení střídajícího Bočkaye na zadní tyči.

Branky: Bočkay – vlastní Zimmel. Rozhodčí: Milan Macháček. ŽK: 0:4. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Neveklov: Kolev – Novák, Rabiňák, Semerád, Kozel – Havránek, Znamenáček, Hameta, Zimmel – Šiška, Čichovský. Střídali: Bočkay, Vitouš, Šteiger, Jakub Novotný, Jan Novotný.

Dolní Kralovice: Doležal – Pitelka, Prchal, Marušák, Vošický – Roháč, Zubec, Hanousek, Šaman – Dvořák, Boček. Střídali: Jelínek, Pitliak, Vrkoslav.

Author: Super User