Mikulovice vezou 3 body

Kroměříž – Po úspěšných loupežích v Opavě a ve Zlíně fotbalisté Kroměříže narazili. V utkání sedmého kola MSFL doma trochu nečekaně přenechali všechny body Mikulovicím. Nováčkovi soutěže na Obvodové stačily k plnému bodovému zisku pouhé dvě střely na bránu

SK HS KROMĚŘÍŽ – FK MIKULOVICE 0:1 (0:1)

„Utkání jsme si prohospodařili již v prvním poločase. Po celý zápas jsme byli lepší, aktivnější, nicméně naše koncovka byla žalostná. Hráči nedodrželi taktické pokyny, hráli zbrkle a proti urputně bránícímu soupeři se nedokázali prosadit,“ konstatoval kroměřížský trenér Roman Sklenář.

Do přestávky přitom mohli otevřít skóre po velkých domácích šancích Zapletal Steiner či Lapeš, jenomže udeřily Mikulovice. Po centru ze strany se v 33. minutě hostující Lokša obtočil kolem Mikulicy a střelou pod břevno nedal Adamuškovi šanci.

Ve druhé půli se Hanáci nastěhovali na půlku Mikulovic, ty však i díky častému zdržování a polehávání odolávaly, a když přečkaly další sóla Steinera a Lapeše, slavily nečekaný triumf. „Soupeř nebude patřit k těm týmům, které by hrály na špici, proto tato ztráta mrzí. Zvlášť doma. Herně jsme sice byli o třídu výš, ale brána pro nás byla zakletá,“ posteskl si Sklenář.

Branky: 33. Lokša. ŽK: Janoštík– Picek, Krčmařík. Rozhodčí: Priesol. Diváci: 190. Kroměříž: Adamuška – Mikulica, Stojaník (67. Slaměník), Zapletal, Perútka, Steiner, Lapeš (57. Janoštík), Chýla (72. Nevřala), Dobeš, Budín, Šturma. Trenér: Roman Sklenář.

Autor: Robert Štach

Převzato z kromerizsky.denik.cz

Author: FK MIKULOVICE