Mezno

3. koloMezno – Neveklov 2:1
V prvním poločase domácí dobře kombinovali a nepouštěli hosty k žádnému zakončení. Naopak po pěkné spolupráci Homoly s Mackem se dostal na hranici vápna ke střele Šimák a nekompromisní střelou do šibenice rozvlnil síť. O chvíli později zamířil přesně z trestného kopu Kulvajt a domácí odcházeli spokojeně do kabin s dvougólovým vedením.
Ve druhém poločase se z mezenských kopaček vytratila přesnost, a po jednom rychlém brejku hosté snížili, když tečovanou střelu útočníka ještě brankář Doskočil vyrazil, ale na dorážku Hamety z malého vápna byl již krátký. Následně se hosté tlačili za vyrovnáním, jenže šance měli jen domácí, kteří ale náskok nezvýšili a naopak se až do konce zápasu museli strachovat o výsledek.

Branky: Šimák, Kulvajt – Hameta. Rozhodčí: Novák – M. Balík, Frydrychovský. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Mezno: Doskočil – Kulvajt, Eliáš, Novotný, Říha – Kubec, Macko, L. Homola, D. Homola – Barták, Šimák. Střídali: Jakub Ploc, Jiří Ploc, Pinc.

Neveklov: Kolev – Zimmel, Havránek, Novák, Znamenáček – Čichovský, Hameta, Váňa, Semerád – Rabiňák, Šiška. Střídali: Novotný, Šteiger, Král.

Author: Super User