Prohra na úvod

Úvod utkání byl více v režii hostů, kteří hrozili hlavně po standardních. Po jedné takové situaci v 6 minutě neuhlídala naše obrana hostujícího útočníka a ten z hranice malého vápna hlavou překonal našeho golmana.Poté se osmělilo i naše mužstvo a velkou gólovou příležitost měl po výkopu J.Vitáska náš útočník J.Pavlík který zachytil propadlý míč za obranou hostí a sám tváří v tvář golmanovi otálel tak dlouho , až ho dostihl obránce a v poslední chvíli mu míč odkopl do zámezí.Druhou velkou šanci měl po rohovém kopu O.Fafejta,ale jeho hlavička z malého vápna skončila na zádech obránce a míč se z brankové čáry odrazil mimo hriště.Další velkou příležitost měl na hlavě P.Sabon,V podobné situaci jako před ním O.Fafejta , ale míč těsně minul levou tyč brány.Po těchto šancích přišel trest.Z rychlého protiútoku do otevřené obrany soupeř vsítil druhý gól.Poločas skončil v náš neprospěch 0:2.

Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší.Lépe se nám dařila kombinace,ale opět udeřil soupeř.Po stříleném centru si nešťastně míč  srazil P.Sabon do vlastní branky,kde byl J.Vitásek bez šance.Naše mužstvo to ale nepoložilo.Naopak se zvedlo a chtělo s výsledkem ještě něco udělat.Po zahraném rohovém kopu O.Měchurou si naskočil J.Pavlík a krásnou hlavičkou trefil šibenici.Druhý gól do sítě hostí zaznamenal P.Sabon,naběhl si na centrovaný míč zahrávaný P.Plívou a bylo to jen o jednu branku.Tlak se na hostující branku neustále zvyšoval.Další brankovou příležitost  měl J.Pavlík a O.Fafejta,ale jejich střely z malého vápna bohužel gólem neskončily.Třetí gól vysel ve vzduchu.Na konci zápasu si naběhl P.Plíva na křižný míč od P.Sabona ,zpracoval si ho do velkého vápna kde byl faulován a po krátké poradě hlavního rozhodčího a pomezním nařídil pokutový kop.J.Vitásek nedal brankáři sebemenší šanci a srovnal stav na 3:3.To už běžela 90 minuta zápasu.Hlavní rozhodčí nastavil 4 minuty,ale bohužel v posledních vteřinách nastavení se z pravé strany uvolnil hostující útočník,nastřelil míč do malého vápna kde se možná nechtěně míč odrazil od hostujícího hráče do protipohybu našeho brankáře a míč skončil u pravé tyče v naší brance.Po rozehrání  výborný hlavní rozhodčí Hruška odpískal konec zápasu.Myslím,že pro náš tým trochu kruté , hlavně po odvedeném druhém poločase.

 

 Malá Hraštice A – Daleké Dušníky A 3:4 (0:2)

 

Sestava : Vitásek – Sojka ,Sabon ,Klement ,Petřina – Měchura ,Oktávec ,Fafejta O. ,Černý L. (45.Šusta)  – Pavlík , Jiráň (60.Plíva)

Branky : 61.Pavlík , 75.Sabon , 89.Vitásek