Jak se dá udělat ze tří bodů jeden.

Viktorku čekal soupeř který také v minulém kole prohrál. Utkání začala lépe Viktorka, která by mohla vést ve 4 minutě 2:0, ale prohrávala 0:1. Po neshodě stopéra s gólmanem. Naštěstí pro Viktorku v 16 minutě srovnal dobře hrající Mario Kroščen 1:1. Do poločasu otočil skóre Buch , který po krásném pasu Gajdy skóroval. Poločas 2:1, byli jsme lepší a nebylo co řešit.

Do druhého poločasu, buď Viktorka ubrala, nebo Petrovice přidali plyn, možná obojí, kdo ví? Petrovice byli lepší Chyby gólmanu na obou stranách. Viktorka neproměnila několik vyložených tutovek. Riška z uhlu páli do gólmana, Buch sám na gólmana, ale přihrává na Kroščena, který míč nestíhá. Raczek odraženou střelu páli do gólmana atd. Petrovice dávají gól na 2:2, kdy střela lob, padající list, zapadla za gólmana Viktorky. Viktorka se ještě zmátořila a ještě jednou vedla 3:2. Ale po faulu na útočníka Petrovic, kopali Petrovice přímý kop, hráč ve zdi uhnul a gólman neměl šanci 3:3.
Utkání mělo klasický nádech okresního přeboru. Oba týmy hráli typický okresní, ne-li pralesní fotbal. Svůj díl na tom to utkání měl i rozhodčí, který pískal někdy až moc špatně, ale musím podotknout, že na obě strany.O nějaké kombinaci těžko psát, ale svůj podíl měl na této hře také terén. Tvrdý jako beton a hrát na betonu v lisovkách  bylo aspoň pro mne těžké.
  Na lavičce Viktorky opět nikdo, pokud nepočítám hráče, kteří do utkání nemohou nic přinést. Bez posil to nepůjde a Viktorka bude pořád tam kde je. To je v prd…

Author: Pavel Kudlík