Zastavte ten kolotoč !

Viktorka zajížděla na své první mistrovské utkání do Horního Žukova. Už příjezd na hřiště avizoval ambiciozního soupeře, který pomýšlí na postup a  už se rozcvičoval na hřišti. Za to my jsme si sedli pod altánek a u piva jsme rozebírali jaké mají posily z krajského přeboru a kolik dostaneme gólu.

První poločas, a i druhý, byl jako na kolotoči. Soupeř si z nás dělal stojící a čučící panáky, kteří neví co by.
Nepříznivý stav 2:0 jsme drželi až do 80 minuty. Mezi tím jsme samozřejmě měli i nějaké šance, které nevyužili Riška, Buch, i Gajda. Pak jsme dostali smolný gól na 3:0. Střelu tečoval náš obránce a Krzak šel na opačnou stranu. Od té chvíle jsme kupili chybu za chybou. Putnoki ztratil balón ve středu hřiště 4:0. Ke konci zápasu soupeř začal střídat své nejlepší hráče, ale góly padaly stále. My střídat moc nemohli, neboť lavička nebyla adekvátně naplněna náhradníky. Ačkoli s námi odcestovali noví hráči, ale neměli vyřízenou registraci, někde se stala chyba.
Po dnešním výkonu mám dojem, že v téhle soutěži si budou soupeři na nás jenom navyšovat skóre. Pokud nebudeme posilnění zkušenými hráči z vyšších soutěži…Sem nepatříme.

Author: Pavel Kudlík