Kalich hořkosti vypit až do dna

Ani v posledním kole fotbalové III. třídy jsme neměli důvod k radosti, přestože k nám přijel soupeř, který se nachází na samotném dně tabulky.
Velké podcenění, laciné góly, neschopnost vytvořit si šanci, to vše charakterizovalo náš sobotní výkon.
Nejhorší však je, že si hráči nevěří.
Poslední 3 kola jsou pro náš fotbal doslova tragické, každopádně jsme si včera při rozlučce, vše vyřikali, a i pohoda, která ten večer byla naznačovala, že Habartice jsou zpět a budou opět hodně silné.
TJ Dolní Habartice – FK Huntířov 2:4 (1:2)
branky D.H.: Sejkora Jiří 2x
sestava D.H.: Spilka – Mysliveček, Finkes Miloslav, Chorvát, Bambas – Pospíšil, Sejkora, Finkes Marek(65 Valenta),Gaži (46 Vitner)- Bažant, Pudil
Úvod utkání překvapivě patřil hostům, kteří měli více šancí, svou první tutovku ještě neproměnili, bohužel o chvíli později přišlo hrubé nedorozumění mezi golmanem a obranou a hostující útočník měl snadnou práci 0:1.
Opět se nám nic nedařilo a to, že si nevěříme se záhy projevilo podruhé, další hrubá chyba defenzivy a bylo to 0:2.
Odpověď na tento gól byla blesková z hranice vápna napřáhl kapitán Jirka Sejkora a bylo to 1:2.
Vyrovnáno mohlo být rychlé, Jirka Sejkora si udělal z obránců slalomové tyče a ve vápně byl doslovava sestřelen, Pan Benda, který si opět pronajal středový kruh a z této pozice celý zápas řídil však faul neviděl, na tyto situace si však budeme muset zvykat.
Do konce poločasu ještě několikrát zahrozily obě strany, ovšem bezgólového efektu.
Ke komické situaci došlo chvíli před koncem prvního poločasu, kdy se před našim vápnem vzájemně sestřelili hostující spoluhráči, a Benda k překvapení všech odpískal přímý kop proti nám, a ještě za následné protesty udělil dvoum našim hráčům žluté karty.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že chceme zápas otočit, bohužel hned přišla naše další hrubá chyba a hosté šli opět do dvoubrankového vedení 1:3.
I na tento gól jsme odpověděli rychle, krásná kombinace a na jejím konci opět Jirka Sejkora 2:3.
Bohužel to byl jediný světlý moment, nedařili se nám ani standartní situace, Míla Finkes ani Pepa Valenta ze standartek neuspěli.
V závěru utkání jsme ještě měli velké šance po závarech v pokutovém území soupeře, ani z metru jsme však nedokázali dopravit balón za brankovou čáru.
V závěru utkání po zbytečné ztrátě míč uzavřeli hosté stav utkání na konečných 2:4.
Nedaří se nedaří, máme dost turnajů na to vyladit formu a vletět do podzimní části tak jak jsme zvykly.
Ná závěr bych Vám všem chtěl poděkovat za přízeň v sezóně 2012 – 2013, a těším se na Vás zase na startu další mistrovské sezóny.

Author: Láďa