Mistrovské utkání: Chlumčany “A” – Zruč 0:3 (0:2)

I.A třída, 25.kolo, 11.5. 2013

S: Lösch – Hodan, Lenk, Milota, Starec (Skála) – Voller, Vít, Tomášek L. (Kraus), Šimána – Dušek, Nohava.
Chyběli nám 3 hráči základní sestavy a hlavně 1. poločas to bylo znát. Hosté byli lepší, měli více ze hry a nastartoval je pro nás smolný gól po nepovedeném centru od postranní čáry. Vzápětí jsme mohli vyrovnat, ale Venca Dušek ve vyložené šanci netrefil branku. Utkání se asi rozhodlo těsně před koncem poločasu, kdy hosté po rohovém kopu zvýšili na 0:2. Druhý poločas už byl z naší strany lepší. Hosté se zatáhli, naše mužstvo převzalo iniciativu a bylo lepší. Vytvořili jsme si i několik slibných šancí, trefili břevno, ale bohužel jsme se nedokázali gólově prosadit. V závěru jsme hráli vabank a hosté z brejku stanovili konečné skóre zápasu na 0:3.