Vstupenky na Itálií.

Exkluzivní předprodej vstupenek na zápas s Itálií!
Pro členy FAČR začíná již v noci z neděle na pondělí!

Unikátní bonusový program pro všechny členy Fotbalové asociace České republiky přináší jedinečnou možnost získat v předstihu vstupenky na klíčové utkání o postup na MS v Brazílii v roce 2014.

Díky projektu členství FAČR máte exkluzivní možnost získat vstupenky na utkání České fotbalové reprezentace s Itálií, které rozhodne o nadějích národního týmu ve druhé polovině kvalifikace. O lístky bude mezi veřejností extrémní zájem, ale pouze členové FAČR mají šanci získat vstupenky s třídenním předstihem před ostatními. Stačí se zaregistrovat na prodejním portálu vstupenky.fotbal.cz, nezapomenout uvést správnou kombinaci ID člena a ověřovacího kódu databáze FAČR (údaj za lomítkem RČ) a od 22. dubna 0:00 do 23. dubna 24:00 hodin máte možnost nakoupit až 5 vstupenek. Být členem se prostě vyplatí!

Vicemistr Evropy Itálie, vedoucí celek naší kvalifikační skupiny a momentálně pátý tým na žebříčku FIFA, se představí v Praze na stadionu Sparty na Letné v pátek 7. června od 20:45 hodin. Na červnové utkání s Itálií bude vydáno do prodeje více než 11 tisíc vstupenek, které jako vždy velmi rychle zmizí z rezervačního systému. Proto je nabídka přednostního prodeje pro členy FAČR skvělou příležitostí, jak získat pohodlně lístky na jedno z vrcholných utkání sezóny. Dalším benefitem pro členy FAČR je sleva 300 korun do vyhrazených sektorů, jmenovitě H37 a H38 (vstupné 1090 Kč místo 1390 Kč) a sektorů D45 až D48 (vstupné 390 Kč místo 690 Kč).

Ceny vstupenek byly rozděleny do pěti kategorií takto:
I. kategorie – 1790 Kč (místa na části hlavní tribuny a na středu horního ochozu protější tribuny)
II. kategorie – 1390 Kč (zbytek hlavní tribuny, většina horních ochozů, spodní tribuna střed)
III. kategorie – 1090 Kč (zbytek spodní tribuny na protější straně)
IV. kategorie – 690 Kč (většina spodních tribun za brankami)
V. kategorie – 390 Kč (místa se sníženou viditelností)

Bonusový program v rámci Členství bude spuštěn již v květnu, toto je ovšem první ukázka výhod, na které se může každý člen FAČR těšit. Mimo jiné budou moci všichni členové využívat výhod při pořizování fotbalového vybavení, oblečení, stravy, cestování a dalších slev v mnoha jiných částech běžného života. Sledujte clenstvi.fotbal.cz a náš profil na facebook.com/ClenstviFacr.

Copyright © 2013 FAČR
Všechna práva vyhrazena.
Fotbalová asociace České republiky
Diskařská 100
160 17 Praha 6-Strahov
Telefon: +420 233 029 233
Fax: +420 233 353 107
E-mail: clenstvi@fotbal.cz

Author: Pavel Kudlík