Mistrovské utkání: Stříbro – Chlumčany “A” 4:2 (2:1)

I.A. třída, 21.kolo

G: Dušek, Milota.
S: Lösch – Hodan, Lenk (Tomášek L.), Milota, Tomášek J. – Voller, Kulhánek, Havlíček, Šimána – Dušek, Nohava (Kraus).
Utkání, ve kterém domácí po všech stránkách využili výhodu domácího prostředí, pro nás začalo výborně, když jsme po chybě domácích zásluhou Veny Duška ujali vedení. Vzápětí jsme ovšem po vlastních chybách dostali dva laciné góly a prohrávali 2:1. Ještě před poločasem obdržel červenou kartu Zdeněk Hodan. Po poločase domácí po kontroverzní penaltě zvýšili své vedení na 3:1. Naše mužstvo potom Liborem Milotou snížilo na 3:2 a bylo stále ve hře o bodový zisk. Bohužel jsme nechali na vápně neobsazeného hráče domácích, který domácím vrátil dvoubrankové vedení. Naše mužstvo nesložilo zbraně a snížilo Honzou Krausem na 4:3. Branka však pro domnělý ofsajd nebyla uznána. Závěr zápasu jsme dohrávali v 8 lidech, když po protestech byl nejprve vyloučen Lukáš Tomášek a po dvou žlutých kartách i Honza Tomášek.