První přátelský zápas, děs hrůza

V neděli jsme se na umělé travé v Děčíně střetli v přátelském utkání s týmem Heřmanova, to co jsme však předvedli nemá s fotbalem nic společného, každý si na hřišti dělá co chce a kritizuje druhé, tohle musí do začátku soutěže zmizet, jinak to s námi špatně dopadne.
TJ Heřmanov – TJ Dolní Habartice 9:1 (3:1)
branka D.H.: Horvát
sestava D.H.: Horvát O. – Mysliveček Václav, Bambas, Špaček, Bažant, Valenta, Sejkora, Mysliveček Jakub, Gaži, Vitner, Horvát P., Boháč, Pudil, Mezera, Finkes Marek
trenér: Jiří Mikoláš
Úvod utkání, bohužel tak i celý zápas patřil Heřmanovu, který využil hned naší první chybu, přišla malá domů a Heřmanovský hráč trestal 1:0.
Hosté měli často balón na kopačkách a zle nám zatápěli, brzy na to se ujali vedení 2:0.
Potom se hrálo od vápna k vápnu, bez vyložených šancí.
Heřmanovští přidali i třetí branku, a pak na chviličku polevili, toho mohl využít Bambas, v dobré příležitosti vysoko přestřelil, pak potáhl balón Vitner, ovšem tak dlouho přemýšlel co udělá až, mu Heřmanovští balón sebrali.
Gólu jsme se nakonec dočkali, Bažant vysunul kolmicí Horváta a ten se nemýlil 3:1.
Tímto výsledkem skončil také první poločas.
Ten druhý bych raději nekomentoval, přišel doslova drtivý tlak Heřmanova, odešli jsme ve všech herních variantách, jako bychom hráli fotbal poprvé a Heřmanovští chodili, sami i ve dvou na brankaře a postupně navyšovali skóre až na hrozivých 9:1.
Ve druhé půli jsme se moc nepředvedli až chvíli před koncem měl další gól na kopačce Horvát, trefil však jen boční síť.
Snížit mohl Pudil, v obrovské šanci však tvrdou ranou trefil pouze vyběhnuvšího golmana.
Tím výčet našich akcí ve druhé půli končí, těšit nás může jen fakt, že jsme neobdrželi nepopulární desítku.
Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě, my se musíme hodně srovnat, já věřím, že se nám to povede, a budeme hrát zase dobrý fotbal.
Na nedělní výkon musíme rychle zapomenout, a já se za něj Vám všem omlouvám.