Mistrovské utkání: Chlumčany “A” – Nepomuk 2:3 (1:1)

G: Vít 2
S: Lösch – Němeček, Lenk, Milota, Tomášek J. – Havlíček (Kraus), Tisot, Vít, Šimána – Nohava, Dušek.
Hosté v západe působili o něco fotbalovějším dojmem a zejména v 1. poločase nás přehrávali. Z několika šancí však využili jen jedinou. Naše mužstvo v 1. poločase hrozilo spíše z brejků, ale i tak si vytvořilo několik slibných šancí. Vyrovnání zařídil krásnou střelou z 20 metrů Michal Vít. Ve druhém poločase se výkon našeho mužstva zlepšil. V době, kdy hosté pomalu začali ztrácet půdu pod nohama, však jindy neomylný Libor Milota neproměnil penaltu nařízenou za stažení Honzy Havlíčka. Následně brankář hostů zázračně zlikvidoval hlavičku Vency Duška. Poté hosté udeřili a dvěma slepenými góly rozhodli zápas. Naše mužstvo v samotném závěru už jen stačilo po další povedené střele z dálky Michalem Vítem korigovat na konečných 2:3.