Oranžoví ďáblové jedou bomby.

Viktorka na domácí půdě sestřelila kluky z Doubravy. Z vítězné sestavy proti Záblatí chyběl Buch a Stojka, návratilci do sestavy Noga a  Farbár. Viktorka na nerovném terénu, který dělal kombinační problémy oběma mužstvům, začali lépe domácí. Viktorka se ujala vedení gólem Farbára, ale soupeř odpověděl gólem hned v další minutě. Kdy Doubrava zahrávala přímý kop , zeď domácí Viktorky poskočila a pod jejíma nohama se míč dostal do brány. Za deset minut Viktorka opět vedla gólem navrátilce Nogy, který přišel, dal gól a o poločase střídal. První poločas měla Viktorka více ze hry a měla i více šancí. Doubrava se jenom bránila a kupila chyby v obraně. Zápas to byl oproti Záblati více bojovnější. Hodně faulu a strkanic. Viz přeražený noc Radka Rišky a obdržené karty na straně domácích. Na kombinační hře se podepsal velmi nerovný terén.

Druhý poločas začala Viktorka lépe. Po nedorozumění obrany hostů, špatné rozehrávce gólmana se Viktorka ujala vedení 5:1. Do konce zápasu ještě přidali po jedné brance Farbár a Glaic z penalty. Konečný výsledek 7:1 je skvělým vyústěním bojovnosti Viktorky. Vyzdvihnout můžeme výkony obranné řady ve složení Bajda, Putnoki , Drobek a Muha. V záložní řadě podali skvělý výkon Riška, kterému nový post velice sedí, svůj klasický dobrý výkon podal Marek Hrubý, ale nedařilo se Raczkovi, který kazil hodně přihrávek, i když se snažil hodně střílet, nic mu tam nespadlo. V útoku podal skvělý výkon Glaic, na kterém je vidět se zlepšující forma a je vidět, že je to pán fotbalista. A od Farbára se jaksi ty góly očekávají.

Author: Viktorka Bohumín