Mladší přípravka: Hostinné Staré Buky 2:10 (2:4), 3:11 (2:3)

Mladší přípravka: Hostinné – Staré Buky 2:10 (2:4).
20.10.2012. Dvojzápas v Hostinném začal za počasí, které bylo vystřižené z filmu o psu Baskervilském. V mlze začali lépe první zápas naši borci. Už v 1.min. Radek Procházka dloubákem přehodil domácí branaře a otevřel skóre 0:1. Domácí se ukázali v 2.min. kdy Bukovský branař Patrik Vítek chytá střelu. Ve 3.min. se ukazuje Adam Svoboda kdy po chytré nahrávce Procházky zvyšuje na 0:2. Domácí Bukovskou branku ohrozili v 5.min., ale střela mířila vedle. A tak udeřili zase hosté v 7.min., kdy Radek Procházka po nahrávce Svobody zvyšuje na 0:3. V 8.min. se předvedl domácí branař, kdy 2x za sebou vyráží střely hostujících hráčů a tak domácí v 9.min. po pěkné střele k tyči snižují na 1:3. Když v 13.min. propadl Vítkovi balón do sítě, bylo sníženo na 2:3. Drama odmítl Ondra Gruus v 19.min., kdy po pěkné akci rozvlnil domácí síť 2:4. Druhý poločas začali lépe domácí, ale v 1.min. Vítka neprostřelili. A tak udeřili hosté, kdy v 3.min. Adam Svoboda po pěkné akci z poloviny zakončuje na 2:5. Pak se už do konce prvého zápasu jen prosazovali Bukovští. V 4.min. Radek Procházka protlačil balón za domácího branaře 2:6, v 5.min. Pavel Strasser prostřelil domácího gólmana 2:7, v 10.min. Radek Procházka opět přehazuje domácího branaře 2:8, v 13.min. opět Radek Procházka střelou k tyči zvyšuje na 2:9 a v 16.min. uzavřel účet prvého zápasu Adam Merta střelou nad branaře 2:10. Domácí se ve druhém poločasu nedokázali prosadit.
Branky: 5x Radek Procházka, 2x Adam Svoboda, 1x Pavel Strasser, 1x Ondra Gruss, 1x Adam Merta.
Mladší přípravka: Hostinné – Staré Buky 3:11 (2:3).
20.10.2012. Druhý zápas opět začali lépe domácí, kteří již v 1.min. ohrozili hostující branku, ale střely končili jen mimo branku Patrika Vítka. Když se nedokázali tedy domácí prosadit, přišla v 3.min. prvá šance hostů a Pavel Strasser otevřel skóre svou klasickou střelou 0:1. Když v 8.min. Radek Procházka zvyšuje na 0:2, zdálo se, že to bude zase jednoznačný zápas. Opak byl ale pravdou. Sice ještě v 11.min. Radek Procházka zvyšuje střelou k tyči na 0:3, poté již více ze hry mají domácí. Nejdříve v 14.min. Patrik Vítek chytá tutovku domácích, ale v 15.min. musí kapitulovat i když ještě první střelu stihne vyrazit, na dorážku již nestačí 1:3. V 18.min. pak domácí hráč pěkně prostřeluje vše, co mu stojí v cestě a snižuje na 2:3, a tak končí prvá půle. Do druhé půle však hosté nastupují s větším zápalem a už v 1.min. Adam Svoboda zvyšuje střelou k tyči na 2:4. Ve 3.min. Pavel Strasser pěknou střelou pod břevno zvyšuje na 2:5. Ve 4.min. a v 6.min. tlak hostů využívá Radek Procházka a zvyšuje na 2:8. V 16.min. po rohovém kopu zvyšuje na 2:9 Pavel Strasser. A na desítku opět zvyšuje v 17.min. Adam Merta střelou pod břevno. V 19.min. Radek Procházka zabojoval a vytáhl si míč ze skrumáže a zvyšuje na 2:11. Tečku za dvojzápasem učinili domácí v poslední minutě, kdy po rohovém kopu uzavřeli skóre na konečných 3:11. No co závěrem. Opět Bukovští prošli dalšími zápasy bez ztráty kytičky a zkušeně ovládli hru. Jen první poločas ve druhém zápase byl vyrovnaný, jinak si hráli svou hru. Bravo kluci, příští týden poslední dvojzápas v Podhůří budem zase s Vámi.
Branky: 6x Radek Procházka, 1x Adam Svoboda, 3x Pavel Strasser, 1x Adam Merta.