Mistrovské utkání: Bolevec – Chlumčany “A” 5:3 (2:1)

G: Nohava 2, Dušek.
S: Lösch – Starec (Hodan), Lenk, Milota, Tomášek J. – Havlíček, Tisot (Janoušek), Nohava, Šimána – Dušek, Kraus.
Utkání bylo ovlivněno absencí několika důležitých hráčů v našem týmu (Kulhánek, Holý), k utkání jsme tak odcestovali se značně oslabeným kádrem. Přesto nám začátek utkání celkem vyšel a ujali jsme se vedení 0:1. Domácí ovšem po našich chybách utkání otočili na 2:1 byli lepším celkem. Hned na začátku druhého poločasu domácí odskočili do dvoubrankového vedení a měli více ze hry. Nám se přesto podařilo snížit na 3:2. Domácí znervóznili a náš tým se začal dostávat do tlaku. Po sérii neodpískaných zákroků na naše hráče ale domácí znovu odskočili na 4:2 a vzápětí přidali na 5:2. Naše mužstvo stačilo v závěru už jen korigovat výsledek na 5:3. Domácí byli lepším celkem, utkání jsme si však prohráli sami velkými chybami v obranné fázi.