Obsazení rozhodčích.

Obsazení rozhodčích č.88. – 14.10.2012

Aktualizace

 1.B

SO 13.10.2012 15:30 Doubrava – D. Datyně            AR2: MSKFS

NE 14.10.2012 15:30 ČSAD Havířov – Dobratice  AR2: Lipták A.

REFOTAL Okresní přebor mužů 
10. kolo 

Zápas

Domácí

Hosté

Den – Hod.

Hlavní

Asistenti

Delegát

Hřiště

A1A1001

TJ Petřvald  

I. Petrovice  

SO 13.10 15:00

OFS            

Lukašík

 

 

A1A1002

H. Žukov  

L. Petrovice "B"  

SO 13.10 15:00

Lipták A.          

Farník

 

 

A1A1003

Těrlicko  

B. Rychvald  

SO 13.10 15:00

OFS            

Sivera, Švábik

 

 

A1A1004

H. Bludovice  

Sn Orlová  

NE 14.10 15:00

Jaglář           

 

 

 

A1A1005

Louky  

Sj Rychvald  

SO 13.10 15:00

Mráček            

 

 

 

A1A1006

FK Bohumín "B"  

Věřňovice  

NE 14.10
15:00

Svoboda           

 

 

Vrbice

 

REFOTAL Okresní soutěž mužů 
10. kolo

 

Zápas

Domácí

Hosté

Den – Hod.

Hlavní

Asistenti

Delegát

Hřiště

A2A1001

Sl. Orlová "B"  

Sn Havířov  

NE 14.10 15:00

Mráček            

 

 

Sj Petřvald

A2A1002

V. Bohumín  

Záblatí  

SO 13.10 15:00

Svoboda            

Bureš S., Lipták R.

 

 

A2A1003

B. F. Orlová  

Doubrava "B"  

SO 13.10 15:00

Szkuta Petr            

OFS, Mrva

 

 

 

Okresní přebor dorostu   1.
kolo

 

Zápas

Domácí

Hosté

Den – Hod.

Hlavní

Asistenti

Delegát

Hřiště

C1A0101

H. Žukov  

Č. Těšín  

SO 13.10 12:00

Farník          

 

 

 

C1A0102

Těrlicko  

FK Bohumín  

SO 13.10 12:45

Sivera            

 

 

 

C1A0103

Dětmarovice  

D. Lutyně  

NE 14.10 11:00

Szkuta Petr            

 

 

 

C1A0104

V O L N O  

Sj Rychvald  

 

XXX

 

 

 

C1A0105

Záblatí  

V O L N O  

 

XXX

 

 

 

 

Okresní přebor starších žáků 
10. kolo

 

Zápas

Domácí

Hosté

Den – Hod.

Hlavní

Asistenti

Delegát

Hřiště

E1A1001

D. Lutyně  

Věřňovice  

NE 14.10 15:00

Lipták R.

 

 

 

E1A1002

V. Bohumín  

Sj Rychvald  

SO 13.10 13:00

Bureš S.            

 

 

 

E1A1003

H. Žukov  

Stonava  

SO 13.10 10:00

Farník        

 

 

 

 

Okresní přebor mladších žáků  
6. kolo

 

Zápas

Domácí

Hosté

Den – Hod.

Hlavní

Asistenti

Delegát

Hřiště

F1A0601

FK Bohumín "B"  

Dětmarovice  

NE 14.10 13:00

Kubiena            

 

 

Za parkem

F1A0602

H. Žukov  

Těrlicko  

ČT 11.10 15:00

Sivera            

 

 

 

 

OP st. přípravek – sk. A  
7. kolo

 

Zápas

Domácí

Hosté

Den – Hod.

Hlavní

Asistenti

Delegát

Hřiště

G1A0701

TJ Petřvald  

V. Bohumín  

ČT 11.10 16:00

Lipták R.            

 

 

 

G1A0702

I. Petrovice  

Sl. Orlová "A"  

ČT 11.10 16:00

Šťastný            

 

 

 

G1A0703

MFK Havířov "B"  

FK Bohumín "A"  

ČT 11.10 16:00

Grudzinski            

 

 

Sn Havířov

G1A0704

FK Bohumín "B"  

MFK OKD Karviná "A"  

ČT 11.10 16:00

Mráček             

 

 

Za parkem

G1A0705

Sl. Orlová "B"  

D. Lutyně  

ČT 11.10 16:00

Švábik            

 

 

 

 

OP st. přípravek – sk. B  
7. kolo

 

Zápas

Domácí

Hosté

Den – Hod.

Hlavní

Asistenti

Delegát

Hřiště

G1B0701

Těrlicko  

V O L N O  

 

XXX

 

 

 

G1B0702

H. Suchá   

H. Bludovice  

ČT 11.10 16:00

Mrva

 

 

 

G1B0704

MFK OKD Karviná "B"  

Albrechtice  

ČT 11.10 16:00

Stachovec

 

 

KOVONA

G1B0705

D. Datyně  

Č. Těšín  

ST 10.10 16:00

Kubiena

 

 

 

 

Author: Viktorka Bohumín