Mistrovské utkání: Chlumčany “A” – Černice 1:1 (0:0) na pen. 5:6

G: Nohava
S: Fryš – Starec, Lenk, Milota, Tomášek J. – Havlíček, Holý (Kraus), Tisot, Šimána – Nohava, Dušek.
Zápas dobré úrovně probíhal za mírné převahy hostů, kteří si zejména na začátku utkání vytvořili několik vyložených šancí. Výborně je, i určitou dávkou štěstí, zlikvidoval Radek Fryš. Naše mužstvo pozorně bránilo a spoléhalo na brejky, z nichž si vytvářelo šance. Druhý poločas jsme zahájili náporem a velkou šancí Pavla Šimány, kterou výborným zákrokem zlikvidoval brankář hostů. Jako první přesto udeřilo naše mužstvo, když Honza Tomášek krásnou kolmicí vyslal do úniku Lukáše Nohavu a ten nezaváhal – 1:0. Přestože si hosté za celý zápas vytvořili několik vyložených šancí, vyrovnat se jim podařilo 15 minut před koncem po přísně nařízeném trestném kopu, kdy se se štěstím dostali k odraženému míči a zblízka vyrovnali. V penaltovém rozstřelu byli hosté šťastnější a připisují si 2 body za výhru na penalty 6:5.