Malá Hraštice – MFK Dobříš 0:1 (0:0)

První domácí utkání jsme odehráli se známým soupeřem MFK Dobříš. Podali jsme zodpovědný výkon, utkání bohužel rozhodla jediná větší chyba, kterou dokázal soupeř potrestat.

Utkání nabídlo velice pohledný, kombinační fotbal z obou stran, týmy byly vyrovnané a oba velice dobře a zodpovědně bránili. V prvním poločase měli hosté několik náznaků šancí, ale jedinou tutovou, a zároveň největší měl náš útočník Koc, který v samostatném nájezdu obešel i brankáře, ale z velkého úhlu nedokázal vstřelit míč do sítě.

Druhý poločas se vyvíjel v podobném duchu, nám postupně docházely síly, ale hráči hráli pořád stejně zodpovědně. Další gólovou šanci si vytvořil opět Koc, který střílel z úhlu a na jeho střelu, která šla vedle jen těsně, nedosáhl Svatoš, který měl odkrytou bránu. Pak už přišel moment, který rozhodl celé utkání. Dobříš využila jediného většího zaváhání naší obrany, hostující záložník našel přesnou přihrávkou mezi beky do ulice útočníka, který se ocitl sám před naším brankářem a vstřelil vítězný gól.

Sestava: Sysel – Zoček, Holec, Dvořák, Kolouch – Svatoš, J. Vostárek, Vildmon, P. Vostárek,– Koc, Pavlis, střídal: Šiška