Rosovice B – M. Hraštice B 3-3 (3-1)

S nadsázkou se dá říct, že v pátek vládou ČR vyhlášená prohibice nám spíše uškodila. Jinak si nedokážeme vysvětlit velmi špatný vstup do utkání hraném v neděli dopoledne na hřišti v Rosovicích.

Domácí tým hned od počátečního hvizdu převzal iniciativu a po celý první poločas byl jednoznačně lepším soupeřem našeho béčka, které se za celý první poločas zmohlo snad na jedinou pohlednou akci. To na polovině hřiště převzal míč J. Rákosník a zhruba ze 30 metrů vyslal krásnou střelu, která zapadla přímo do šibenice brankáře hostí. To už však naše béčko prohrávalo 2:0. Za stavu 2:1 jsme doufali, že nás vstřelená branka povzbudí, ale opak byl pravdou a během několika málo minut byl náskok domácích opět navýšen o dvě branky, když po nedorozumění naší stoperské dvojice se dostal míč k útočníkovi soupeře a ten sám proti gólmanovi uspěl.

Do druhé půle naše mužstvo nabralo zbytky sil a vstoupilo odhodlaně něco s tímto výsledkem udělat. Druhý poločas se tak hrál celý až na pár šancí v naší režii a zaslouženě jsme se dostali opět do hry, kdy dvěma góly srovnal stav opět J. Rákosník a tím završil svůj hattrick. Do konce zápasu zbývalo ještě asi tak 20 až 25 minut a naše mužstvo si chtělo odvézt tři body, ale bohužel po neproměněných šancích F. Šusty, J. Rákosníka i R. Fafejty se body musely rozdělit. Za první poločas by si soupeř zasloužil vyhrát a za druhý poločas zase my. Možná zasloužená remíza, ale trpká pro obě mužstva zároveň. Pro nás snad jen malé utěšení, že je to plusový bod.

Branky: 30., 60., 65., J. Rákosník

Sestava: Dudič – Pejla, Matějka, Kardinál P., Šusta – Listík J., Oktávec, Rákosník, Fafejta R. – Hošek, Měchura J. (46. Krotil)