LSG 2012, 6. kolo: Přeštice – Chlumčany 7:1 (5:1)

Branky: Knopf – 2, Uzlík, Dobrý, Květoň, Procházka, Šindelář – Mourek
Přeštice – Suchánek – Matík, Rada, Procházka, Hraběta – Lecjaks, Šindelář, Blahoudek, Uzlík – Knopf, Dobrý
na střídání – Květoň, Moulis, Kroupa
Chlumčany – Baloun – Souček, Kulhánek, Samek, Vizinger – – Jindřich, Milota, Vajai, Štolba – Spiegel, Mourek
na střídání – Havel, Lösch F.
Po opatrném začátku, hlavně z naší strany, se nám ve dvacáté minutě podařilo proměnit naši první šanci Mourkem. Domácí ovšem ihned otočili na 2 : 1 nechytatelnými střelami zpoza vápna. Pak se až do konce poločasu hrálo podle domácích not a ti také přidávali jednu branku za druhou. Poločas 5 : 1 byl pro nás ještě přijatelný. Dobře chytal brankář Baloun, který zaskočil za nemocného Šteffla. Ve druhé půli jsme se úspěšně bránili až do 75. minuty, kdy domácí dvěmi rychlými brankami určili konečné skóre 7 : 1. Z naší strany poctivý to byl výkon, který ale nestačil na ligové a divizní hráče.