Perný boj .

Viktorka přijela do Petrovic udělat aspoň dobrý výsledek. Ale už před zápasem podle došlých lidí, bylo jasné, že dobrý výsledek je ve hvězdách. Sestava Petrovic se jevila velice silná. Zato ta naše byla jenom takové torzo. Začátek utkání bylo v režií Petrovic. Ale postupně jsme se osmělovali k nebezpečným útokům. Petrovice během první půle nastřelili tři břevna a dali jeden gól. Viktorka nastřelila v druhé půli taky břevno. Radek Riška měl šancí, ale obstřeloval brankáře tak, že minul i branku. S přibývajícím časem nám docházeli síly a Petrovice stále nemohli dát druhou branku. Ale nakonec se jim to podařilo a zpečetili svou převahu dvěma brankami. Konečný stav 3:0 pro Petrovice. Viktorka byla důstojným soupeřem a hrála místy velmi dobře. Díky všem kteří dorazili a nenechali Viktorku ve štychu.

Author: Pavel Kudlík