První jarní prohra přišla v nepravý čas

Dnes jsme zajížděli k dalšímu utkání na půdu Huntířova, kde jsme bohužel předvedli mizerný výkon a přenechali domácím všechny body.
FK Huntířov – TJ Dolní Habartice 2:0 (1:0)
sestava D.H.: Beneš – Gaži, Špaček (65 Nergl), Mysliveček, Michálek- Pospíšil, Sejkora, Vitner, Finkes – Horvát, Holý (55 Valenta)
trenér: Jiří Mikoláš
Úvod utkání byl z naší strany poměrně slušný, domácí jsme proháněli rychlými akcemi po zemi, bohužel chyběla finální přihrávka.
V první půli jsme téměř nevystřelili na bránu, 2x to zkoušel z dálky Michálek, ale to bylo vše, domácí poctivě bránili a my jsme jim v závěru první půle umožnili hrubkou v obraně jít do vedení 1:0.
Srovnat mohl Horvát, jeho hlavičku však golman domácích pohodlně lapil.
Ve druhé půli jsme chtěli vývoj zápasu otočit, jenomže domácí skvěle bránili a do tutovky nás nepouštěli, jednu jsme si přece jenom vypracovali, ale tu domácí golman s pomocí obránců zlikvidoval.
V závěru zápasu jsme chtěli srovnat a otevřeli jsme obranu, což byla voda na mlýn domácích, kteří jeden z nich korunovali druhým gólem.
Chtěli jsme alespoň snížit, ale mohli jsme být rádi, že jsme neinkasovali další branky, domácí zvládli taktickz zápas naprosto skvěle a zaslouženě vyhráli.
Náš výkon byl špatný, a chtělo by to rychle najít ztracenou sebedůvěru v sobotu doma proti Starým Křečanům bude totiž potřeba.

Author: Láďa