Klučenice – Malá Hraštice 0:4 (0:2)

Soupeřem našich žáků pro následující kolo byly daleké Klučenice. Až v nefotbalovém dusnu dokázali odehrát kluci slušné utkání a slabého soupeře s přehledem porazit.

K utkání přistoupili naši hráči zodpovědně a od začátku se jim dařilo plnit pokyny trenérů. První branku jsme mohli vstřelit už ve třetí minutě když si nejistý brankář domácích předhodil míč před sebe a čekal, co se bude dít. Vojta Pavlis mu ho sebral ale příležitosti se až zalekl a nezakončil přesně. To nám nijak nevadilo hráli jsme aktivně dál a pár minut na to už jsme se radovali z první branky. Odražený míč po našem rohu dopravil zpět do brány Jakub Vostárek. Druhou branku jsme vstřelili hned v zápětí, když Petr Holec sebral míč útočníkovi, téměř nikým neatakovaný prošel z postu stopera celé hřiště a zakončil po zemi k tyči. Do poločasu už se nic zajímavého nestalo, jen občas zahrozili Klučenice z rohů, které ale jejich hráči zakončovali nepřesně.

Do druhého poločasu jsme nastoupili proti sluníčku a do kopce velice nerovného klučenického hřiště a s jasným pokynem nic nepodcenit. To se naší obraně docela dařilo, až na pár menších výpadků. Přibližně po deseti odehraných minutách vstřelil Vojta Pavlis po důrazně dohraném rohu další, pojišťovací branku. Stav utkání ještě upravil Koc, který skvěle dohrál souboj s laxní obranou soupeře a překonal brankáře. 

Sestava: Sysel – Blažek, Hlávka, Zoček, Holec, Kolouch, J. Vostárek, P. Vostárek, Vildmon, Svatoš, Koc, Pavlis, Medek, Němec, Kočí

Branky: J. Vostárek, Holec, Pavlis, Koc