Stará Huť – Malá Hraštice 10:0

Výsledek je pro naše mužstvo až příliš krutý. Úvod utkání byl vyrovnaný, jenže druhou půlku první třetiny jsme nezvládli a nechali jsme si dát pět většinou zbytečných gólů. Zlepšení ve druhé i třetí třetině bohužel branky nepřineslo, i když jsme k nim byli blízko, měli jsme několik závarů před domácí brankou a  nastřelili jsme i tyč.

Pozitivem utkání bylo, že rovnocenou šanci dostali dva začínající hráči, kteří prokázali poměrně slušné individuální schopnosti. Co ale našemu mužstvu zcela chybělo, byla kostruktivní kombinační hra, ve které jsme za soupeřem dost zaostávali. Obránci i záložníci míče jen nakopávali a útočníci se většinou neprosadili. Ukázalo se, jak nám chyběl T. Kudrna, který snad jako jediný v našem týmu je schopný kombinačně hrát. Absolutorium si zaslouží oba naši brankáři, na kterých je vidět značný pokrok a svými některými zákroky si zasloužili potlesk od přítomných diváků.

Sestava: L. Kašný, M. Šefl – M. Ruth, S. Slabihoudek, J. Kamzík, F. Vandas, L. Pavlis, M. Doležálek, F. Staněk, M. Vališ