Výborný druhý poločas znamenal obrat v zápase

Dnes jsme na domácí půdě přivítali celek Dobkovic, bylo to těžké utkání, hosté odcházeli do kabin s dvoubrankovým náskokem, druhý poločas jsem ale ovládli my a připsali jsme si zasloužené tři body.
TJ Dolní Habartice – SK Dobkovice 5:3 (1:3)
branky D.H.: Horvát 4, Sejkora
sestava D.H.: Holý – Mysliveček V., Finkes, Baláž (75 Gaži Martin), Vitner – Strnad, Sejkora, Mysliveček J., Pospíšil – Nergl (50 Valenta), Horvát
trenér : Jiří Mikoláš
Úvod utkání měl spád, hrál se dobrý fotbal, do vedení se dostali jako první hosté, kteří výborně zahráli standartní situaci 0:1.
Naše odpověď byla blesková Pospíšil zatáhl balón, přihrál Horvátovi a ten si ve váně věděl rady 1:1.
V prvním poločase naše hra nebyla dobrá, další šanci hostí vytáhl Holý na roh, z něj však zapršelo, balón se rychle vrátil k rozehrávajícímu hráči a ten krásně trefil 1:2.
Mohlo být hůře, po další hrubce naší obrany, se řítil hostující hráč sám na Holého, ten ho ovšem vychytal.
Přesto soupeř utekl po další standartce na rozdíl dvou gólů 1:3. Tak také skončil první poločas.
Ten druhý byl v naší režii a byly to zase staré, dobré Habartice.
Po Finkesově přesném pasu, Horvát snižil na 2:3.
O chvíli později přišla opět spolupráce Pospíšil, Horvát a bylo srovnáno 3:3.
Za nerozhodného stavu mohli jít obě mužstva do vedení, nepříjemně zahrávané standartní situace hostí naše obrana těžko odvracela.
O utkání rozhodla jediná minuta, hosté se řítili do šance, jejich hráč byl zastaven, penalta se nepískala ( ani neměla), a z protiútoku nás poslal Horvát poprvé v utkání do vedení 4:3.
Hosté se snažili, ale výrazně ve druhé půli naší bránu neohrozili, naopak.
Balón po ose, Finkes – Horvát – Sejkora a bylo to 5:3.
Přidali jsme i šestou branku, Horvát obral o balón hostujícího golmana, dle pomezního Andrly, však golman držel balón v ruce a tak regulérní gól neplatil, ale to nás nakonec nemrzelo, protože po skvěle odehraném druhém poločase zůstaly všechny body doma.

Author: Láďa