LSG 2012, 3. kolo: Stod – Chlumčany 4:0 (1:0)

Branky: Modráček, Pleizner, Ibehej, Steinbach
Stod: Kosť – Kadera, Fischer, Kuba, Schejbal – Procházka, Pleizner, Dlouhý, Röman – Ibehej, Šmejkal
na střídání: Kazda, Steinbach, Marko, Hrdlička, Modráček
Chlumčany: Šteffel – Baloun, Kulhánek, Samek, Vizinger – Štolba, Milota, Sláma, Jindřich – Vajai, Mourek
na střídání: Reitspies, Lösch P.
První poločas jsme se celkem úspěšně bránili atakům domácího mužstva. Až po náhodné střele, která bohužel skončila v šibenici, šli domácí do vedení 1:0. Tak také skončila první půle. Ve druhé jsme již bohužel nestíhali a ač brankář Šteffel čaroval, dostali jsme ještě tři branky. Nutno ovšem dodat, že dvě z nich jsme Stodu doslova darovali.

Výsledky kola:
Radkovice – Žinkovy – 0 : 3 ( Brožík 2, Valenta )
Losiná – Klášter – 2 : 0 ( Hrach 2 )
Lužany – Dobřany – 6 : 4 ( Kryč 3, Lešetický, Šos, vlastní – Šťastný, Hrdina, Šlehofer, Černý )
Chotěšov – Blovice – 1 : 2 ( Pašek – Murín 2 )
Zdemyslice – Vstiš – 2 : 3 ( Šula 2 – Dobrý 2, Homr )
Štěnovice – Přeštice – 0 : 3 ( Mrázek, Šindelář, Květoň )
Spálené Poříčí – Lhota – 4 : 2 ( Krejčí, Halušitz, Šesták, Beneš – Vakeš, Smola )
Stod – Chlumčany – 4 : 0 ( Modráček, Pleizner, Ibehej, Steinbach )